Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyi ideig lehet bennem egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi ideig lehet bennem egy anál plug? Lányok véleményét várom.

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata, örülnék, ha megosztaná, akár privátban is. N25

2021. jan. 20. 05:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
92%
Én, max 1 órát hagytam bent eddig.
2021. jan. 20. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
24%
Nekem egy hónapig volt bent.
2021. jan. 20. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
94%
2-es, akkor gondolom 1 hónap után úgy szartál, hogy megnyomtad a hasad és már ki is repült a kula
2021. jan. 20. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
72%
Rendszeresen szoktam hordani, persze amikor kell kiveszem, hogy el tudjam végezni a dolgaimat, de utána letisztítom és visszateszem. Nagyon izgató tud lenni sok szituációban, hogy másoknak fogalma sincs, hogy bent van.
2021. jan. 20. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
75%

Nekem picit kamunak tűnik a kérdés, ezzel a "lányok véleményét várom", akár privátba is.


Miért lenne másabb egy férfi esetében a plug?

2021. jan. 20. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
70%
Ameddig kényelmes. Én szeretek előtte mély beöntést csinálni, hogy ne kelljen amiatt WC-re mennem és hogy tiszta legyek. Érdemes olajjal vagy szilikon alapú síkosítóval síkosítani, a vízbázisú hosszú távra nem jó. Innentől kezdve már csak arra kell figyelned, hogyha fingani kell, arra az időre ki kell venni. Egyébként ha kényelmes és élvezed, mehet, amíg jól esik :)
2021. jan. 20. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
24%
kamu kérdls, de alapvetően a sebészetben 2 perc után kezd el dilatálni az internéális spchinter, így 2 perc után nyersz fél óra 1 órányí tágságot.
2021. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
31%
Szaráskor gondolom csak kiveszed, tehát addig maradhat
2021. jan. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tobbnyirer csak olyan 20 perccel a pasim érkezése elott teszem fel. Még egymásra hangolodunk, egymásnak esunk, aztán mikor levetkoztet, mindig kellemesen meglepodik milyen meglepetés fogadja a popsimban :) Ez úgy mindennel egyutt kb 30-40 perc. Utána van h sex kozben már kivesszuk, van h utána van anál, van hogy csak kihuzzuk, de van hogy ugy csináljuk, hogy bent hagyom hátul. De 1 oránál még nem nagyon volt bennem mondjuk tovább. Ahhoz nem tudok szolni.
2021. jan. 20. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
83%
Körülbelül 6 óra...Végül is annyira jól alkalmazkodik bugyi alatt hordva hogy megfeledkezel arról hogy reggel óta bent van és csak akkor világos ha vécére kell menni. És persze ha meglátja valaki :-) Pedig egyáltalán nem vagyok tág.
2021. jan. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!