Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok ti mit szzoktatok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti mit szzoktatok érezni amikor orgazmusotok van? Mindig ugyanazt érzitek? Nehezen jutto el odáig?

Figyelt kérdés
szextől vagy masztitól jobb érzés?

2021. jan. 20. 08:22
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem lehet leírni, milyen az orgazmus. Te se tudnád. Van amikor intenzívebb, van amikor kevésbé. Ha fel vagyok izgulva, akkor nekem nem nehéz elérni.
2021. jan. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
Helyesen írni luxus?
2021. jan. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
Nagyon jót, elég hamar elmegyek, 20/l
2021. jan. 20. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem tudom elmondani de nagyon jó, csak csikló orgazmusom van
2021. jan. 20. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem lehet leírni, csak annyit, hogy nagyon jó érzés. Nem mindig egyforma, van mikor erősebb, tényleg az a pillanatra azt se tudom hol vagyok, van mikor kevésbé intenzív, de attól még jó érzés. Más érzés csiklónál és más hüvelyben is.

Csiklóizgatással elég könnyen megy magamnak is, meg ha más csinálja akkor is, hüvelyben tovább tart, meg tényleg oda kell koncentrálnom, bár ez így kicsit hülyén hangzik.

2021. jan. 20. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyertelmuen szex kozben jobb erzes!

Az erzes mindig ugyanaz, de az intenzitason lehet csavarni :)

Az sem mindegy mikor elveztunk el legutobb!

2021. jan. 20. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!