Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan legyen orgazmusom?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan legyen orgazmusom? Elrontottam azzal hogy magamnak izgattam a csiklóm?

Figyelt kérdés
Lehet hülyeség de azon jár az eszem hogy mivel magamnak izgattam a csiklóm megszoktam azt a mozdulatot ahogy nekem tetszik és a baratom is jol csinalja de nem épp úgy ahogy én magamnak. Minden amit csinál szuper és élvezem de még nem volt orgazmusom 2 hónapja szexelünk mert összeköltöztünk azelőtt ritkábban mert messze laktunk egymástól de esténként magamnak izgattam a csiklóm orgazmusközelig utána megálltam mert nem tudtam folytatni. De úgy értem elrontottam ezzel és nem lesz orgazmusom.

2021. jan. 8. 19:30
 1/5 anonim ***** válasza:
94%
vagy csináld előtte, hogy nézze, és lássa, hogy neked hogy a legjobb, vagy vezesd rá, mondd el neki, hogy neked hogy a legjobb ;)
2021. jan. 8. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Lazy Lover ***** válasza:
94%
mi lenne ha mondanád neki hogy csinálja?
2021. jan. 8. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
65%
Nem a masztival rontottad el magad, ne rágódj ezen. A legtöbb lánynál problémás ez a dolog.
2021. jan. 8. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
89%
Ellenkezöleg! Elökészitetted magad, csak még nem sikerült végigvinni. Egyébként "magamnak izgattam a csiklóm orgazmusközelig utána megálltam mert nem tudtam folytatni" miért nem tudtad folytatni? Sohasem élveztetted el magad? Akkor még ez a fokozat is hátra van?
2021. jan. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyszer sikerült csak ,, elélveztetni " magam, utána mindig mikor olyan közel kerültem egyszerűen kiment az erő a kezemből és nem tudtam folytatni. Elég viccesen hangzik de így van.
2021. jan. 9. 00:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!