Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki hasonló szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló szexkapcsolatban volt már?

Figyelt kérdés

Teljesen extrém a dolog abban az értelemben hogy ezt a nőt akivel összejárok ki nem állhatom igazából. Emberileg egy nulla és ő sem tart sokra engem DE valami miatt brutálisan akarjuk egymást. Egyszer egy félreeső részen a munkahelyen megcsókoltam utána megölelgettük egymást aztán x idő után már szexkapcsolatot alakítottunk ki. Hiába taszít engem teljesen emberként de mégis akarom őt és szinte ordít érte a vágyam. Nagyon jó vele a szex. Nem érti ő sem hogy miért akar velem lenni miközben nem én vagyok a szemében az igazi férfi. A cégnél nem is szoktunk amúgy beszélgetni. Simán elmegyünk egymás mellett és nem azért nehogy gyanús legyen hanem mert annyira nem erdekel minket mi van a másikkal. Annyi hogy amikor szeretnénk a dolgot messengeren megdumáljuk az időpontot és hagy szóljon. Más ilyen jellegű kapcsolatban legalább beszélgetnek egymással a felek de nálunk ez nem így van. Csak az ágyban értjük meg egymást. Amúgy nem. Fura és érthetetlen az biztos és aki ezt most elolvassa lehet hogy hülyének fog minket gondolni de ez van.

Ki volt már ennyire szélsőséges szex kapcsolatban?


2021. jan. 20. 09:11
1 2
 1/14 StevenUp ***** válasza:
86%

Tényleg hülyék vagytok...

Most lehetne mondani azt a végletekig elcsépelt közhelyet,. Hogy "aZ eLlEnTéTeK vÓnZáK eGyMáSt" gondolom erre épül a kérdés, de a valóság az hogy mindketten egy szerepet játszotok tudatosan vagy tudatalatt és a dráma faktor miatt helyeztek ezekre az ellentétekre oly nagy hangsúlyt hogy legyen annyi téma amiről be lehet számolni...

Gondolom már minden pajtásodnak elmesélted ezt az észrevételedet :)


Igazán nincs köztetek nagy ellentét, mert az alapbeállítottságotok majdnem ugyanaz.

Csak jobban hangzik hogy ellentétesek vagytok.


Ha én emberileg utálok valakit akkor nem dugom a f*om a szájába... :)

2021. jan. 20. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
58%
Még nem voltam ilyen helyzetben, de én is szeretnék egy ilyen kapcsolatot !
2021. jan. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

Sima szerepjátéknak tűnik, és kész.

Volt pár szexkapcsolatom. Ha idióta viselkedés, akaratosság, vagy egyebek miatt elkezdett kevésbé szimpi lenni egy lány, akkor hagytam a fenébe. Én nem dugok olyannal akit nem kedvelek, még akkor sem ha durvulás van, mert nem kívánom.

2021. jan. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
62%
Ezt nem valami filmből vetted?
2021. jan. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Ez valóság. Nem filmes jelenet
2021. jan. 20. 10:36
 6/14 anonim ***** válasza:
65%
"Ez valóság. Nem filmes jelenet" De azért játszhatjátok a magatok örömére (félresikerült valoság!)!!
2021. jan. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
Fura
2021. jan. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Nekem olyan most a szexkapcsolatom, hogy személyiségek, világnézetek teljesen ellentétesek, de a kémia nagyon jó. De nem utáljuk egymást.
2021. jan. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

A srác, akivel életemben a legjobbakat szexeltem, egy öntelt seggfej volt. Vagyis annak tűnt, és ki nem állhattuk egymást. Ő engem tudálékos, hisztis fap.nának gondolt. Aztán rohadtnagy szerelem lett belőle, alvás nélkül végigkefélt éjszakákkal.

Fura dolgokat dob néha az élet: élvezd ki amiben vagy, aztán ki tudja, talán ti is benéztetek valamit, és nem csak a kémia van meg.(?)

2021. jan. 23. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
9#. Huh ez is meredek történet :) hát nem tudom mi lehetne ebből több. És azt sem tudom miért várom hogy láthassam ezt a seggfej nőt ha két napig nem találkozunk. Nálatok mi volt az ami a szerelmet meghozta?
2021. jan. 23. 21:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!