Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki hasonló szexkapcsolatba...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki hasonló szexkapcsolatban volt már?

Figyelt kérdés

Teljesen extrém a dolog abban az értelemben hogy ezt a nőt akivel összejárok ki nem állhatom igazából. Emberileg egy nulla és ő sem tart sokra engem DE valami miatt brutálisan akarjuk egymást. Egyszer egy félreeső részen a munkahelyen megcsókoltam utána megölelgettük egymást aztán x idő után már szexkapcsolatot alakítottunk ki. Hiába taszít engem teljesen emberként de mégis akarom őt és szinte ordít érte a vágyam. Nagyon jó vele a szex. Nem érti ő sem hogy miért akar velem lenni miközben nem én vagyok a szemében az igazi férfi. A cégnél nem is szoktunk amúgy beszélgetni. Simán elmegyünk egymás mellett és nem azért nehogy gyanús legyen hanem mert annyira nem erdekel minket mi van a másikkal. Annyi hogy amikor szeretnénk a dolgot messengeren megdumáljuk az időpontot és hagy szóljon. Más ilyen jellegű kapcsolatban legalább beszélgetnek egymással a felek de nálunk ez nem így van. Csak az ágyban értjük meg egymást. Amúgy nem. Fura és érthetetlen az biztos és aki ezt most elolvassa lehet hogy hülyének fog minket gondolni de ez van.

Ki volt már ennyire szélsőséges szex kapcsolatban?


2021. jan. 20. 09:11
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Muszáj volt beszélgetni egymással:))) A társaságban kettőnknek volt ugyanaz a sport a hobbija, így amikor nem akadt más sporttárs, és nem akartunk egyedül körözgetni, kénytelenek voltunk együtt menni.
2021. jan. 23. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Értem. Hát a mi bandánkban is lesznek olyan programok amiken együtt kell lennünk. Vagyis jobban mondva el kell viselni egymást
2021. jan. 23. 21:36
 13/14 anonim ***** válasza:
Hát mi olyan látványosan utáltuk egymást, hogy az első alkalommal a megállóban konkrétan azon röhögtünk, hogy de gáz, hogy pont ő meg pont én, és hogy ez annyira kínosan sz@r, hogy már vicces. De tényleg nem volt jelen más ismerős, ezért muszáj volt kommunikálni. Látványosan próbáltunk nem folyton beszólni egymásnak, stb. :) Ő kezdte a megnyílást, én csak nyitott voltam és érdeklődő, aztán én is bátrabb lettem. De így is hónapokig tartott, mire beismertük, hogy "valami van".
2021. jan. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is mindig látványos vagyok vele. Ha valamit viszek be a többieknek őt nem kínálom meg pl. Meg ha röhögünk meg dumálunk őt mindig levegőnek nézzük meg egyéb ilyen gonoszság
2021. jan. 23. 21:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!