Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondolhat rólam ez a pasi?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondolhat rólam ez a pasi?

Figyelt kérdés
Van egy srác akiről párszor észrevettem hogy nézeget. Nézte már a fenekemet is meg az arcomat is. Közben meg próbálja tettetni hogy amúgy nem foglalkozik velem, nem szeret. Eddig ha rá néztem mindig elkapta a tekintetét mint ha nem is nézne. Múltkor fényképezkedni voltunk és ő is ott volt. Ránéztem és engem nézett. De most ahogy észrevett nem kapta el a tekintetét hanem még úgy is nézett hogy én közben rá néztem. Akkor most hogy van ez? Tényleg nem érdeklem? Egyébként szokott rólam beszélni egyik lány haverommal hogy mikről szoktam a csajjal dumálni.

2021. jan. 20. 10:30
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
tuti rád hokizki esténként..bár maszkban hogy ismer fel?
2021. jan. 20. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%

Szerintem érdekled! Ha neked is bejön megérne egy csepp biztatást!


...mi férfiak néha nagyon gyámoltalan hülyén tudunk kezdeményezni, pedig nem vagyunk azok! :-)

2021. jan. 20. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%
A feneked nézését hogy vetted észre?:)
2021. jan. 20. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Mentem el előtte oldalt ült, ránéztem és követte végig a szemével ahogy mentem
2021. jan. 20. 10:49
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Ha szép vagy, akkor ez érthető, ilyen bűnöket én is el szoktam követni. A szépség előtt tisztelegni kell:)
2021. jan. 20. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
81%
Vegy dögösnek tart de kiállhatatlannak, vagy félénk. :D
2021. jan. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
56%
Ez így túl kevés infó. Még sorolhatnád vagy két oldalon keresztül, hogy megint ránéztél, ő megint visszanézett, erre te, erre ő...
2021. jan. 20. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is be jössz neki,én is szoktam ezeket csinálni.😀
2021. jan. 21. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
63%
Gátlásos, de szeretné megkóstolni a nyálkás husikádat. Ha tetszik, a közös havercsajon keresztül "üzenj", hogy tetszik az érdeklõdése.
2021. jan. 21. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Yoda m. ***** válasza:

Kedves Kérdező!

Az egy dolog, hogy téged nézeget. Lehet, hogy tetszik neki a nézésed, a járásod...

A kérdés az, hogy csakis és kizárólag téged szemrevételez? Senki másra rá sem néz?

No... persze, ezt nem igazán tudod ellenőrizni, hiszen, ha nem épp Te vagy a fókuszában, akkor honnan is tudhatnád? Ugye?

Nah... mindegy... tedd meg azt, hogy közelítesz felé. Kissé céltudatosabban és egyszer csak nekiszegezed a kérdést... őszintén:

- Kedves Uram! (vagy: Hééé te ... figyu csak!) Látom, hogy testem bizonyos tájékait kitünteted figyelmeddel már egy ideje. Van ennek ahhoz bármi köze, hogy szeretnél velem ismerkedni? Vagy csak kategória-gyakorlatot végzel, hogy tudd megcímkézni domborulataimat! -

Szóval... valami ilyesmivel, vagyis valami egyedivel állj elő Te és őfelé inkább, mint mifelénk. Mármint "gyakori" válaszadók felé.

És ha e szerint jársz el, akkor van esélyed megtudni tőle azt, hogy konkrétan

mit gondolhat ez a pasi rólad.

Persze hazudhat is... ez is benne van a pakliban. De mindez semmit nem számít.

Ami számít... az az, hogy MIT TESZ ez a pasi? Gondolni meg azt gondol, amit akar... Hiszen Te is így vagy vele, hát nem? Te is gondolsz róla valamit... és őt majd szétveti a kíváncsiság, hogy vajon Te mint gondolhatsz őróla. Ha egyáltalán eljut idáig... Nem biztos, de még ez is lehet.

És akkor mindketten gondoltok valamit egymásról... és itt a vége. Kész-passz.


Vagy nincs vége. Mert ez lehet egy kezdet is. Valaminek a kezdete. Csak az a kérdés, hogy KI kezdje el? Ki tegye meg az első lépést? Szerinted?


Az ERŐ legyen Veled!

2021. jan. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!