Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi nagyon meg akart...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi nagyon meg akart fektetni! Én nem hagytam magam mivel van párom és neki is! Jóval idősebb nálam! Nagyon cikinek érzem magam! Ő mit gondolhat rólam? 22

Figyelt kérdés
2015. júl. 7. 13:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Marmint hagytad h csokolgasson vagy felizgattad? Kicsit tobb reszletet h h kerultetek megis ossze ha mindketototknek van vlkije
2015. júl. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább neki ciki, hogy párja van és meg akar fektetni. Most azt gondolja hogy egy érett, hűséges nő vagy.
2015. júl. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Miért érdekel egy ilyen szemét ember véleménye?
2015. júl. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
29%
az a pasi én vótam, húztad az agyamat, keletted magadat aztán meg ehagytá, vártalak, nem gyütté, ciki vagy, kamu vagy, franciku rva vagy.
2015. júl. 7. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!