Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az, hogy a férfi hány menetre...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az, hogy a férfi hány menetre képes egymás után, függ attól is, hogy mennyire vonzódik az adott partneréhez?

Figyelt kérdés
2021. jan. 20. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
83%

Nincs köze.

A biológiai felépítéséhez van köze, meg a partnerhez, hogy mennyire aktív.

2021. jan. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
76%
Meg az izgalmi állapottól
2021. jan. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
76%

sok dologtól függ


nekem elég husis csajok jönnek be és husis csajoknál jobban bírom, DE mellette kell elég bevállalós perverz legyen a csaj, plusz tennie is kell érte

2021. jan. 20. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
hát azért van köze hozzá, de ez stimulálható
2021. jan. 20. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon. Én alapvetően egymenetes vagyok, szexnél, és maszturbálásnál is, hamar végzek, és utána nem áll fel egy darabig rendesen, csinálhatok vele bármit. Mígnem összekerültem egy olyan csajjal, aki nagyon kívánt engem (idősebb), és olyan jól működött a kémia, és úgy felizgatott, hogy látszott, mennyire kíván, hogy 4!! menetet nyomtunk le egymás után. Még én sem értem, hogy történhetett. 24f
2021. jan. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is függ a vonzódás, kölcsönös vonzódás mértékétől...
2021. jan. 20. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Jóhogy számít.

Nekem mikor széttette a lábát egy olyan nőismerősöm, akire már régóta pályáztam, akkor kb állandó erekcióm volt az aktus alatt.

Tetszett a nőnek is, hogy ilyen hatással van rám.

2021. jan. 20. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Számít.

De számít, hogy mennyire vagy fáradt, mennyi idő telt el az utolsó orgazmus óta.


Az első barátnőmmel mikor együtt voltam, gyakorlatilag ő volt nekem az első, akivel sokat szexeltem, csinos volt, és még én is tapasztalatlan, egy éjszaka alatt lenyomtunk 7 menetet. Reggelre már járni nem bírtam. Ilyet már nem hiszem, hogy bírnék.

2021. jan. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!