Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyha valaki megnézi a full...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyha valaki megnézi a full kicsi melleim amikor elmegyünk egymás mellett akkor tetszem neki vagy mi?

Figyelt kérdés
Garbóban vagy más teljesen elfedő cuccban szoktam lenni, de testhezsimuló mert vékony a derekam lapos a hasam, ezért azt nem takarom el
2021. jan. 14. 00:16
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
1 konkret szemelyrol van szo*
2021. jan. 14. 00:21
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem hiszem, attól mert látszik a cicid még nem biztos, hogy te magad tetszel neki. Csak megnézte, nem kell ezt tovább kombinálni.
2021. jan. 14. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ha pulcsi van rajtam is szokott nezni messzebbrol peldaul. De persze nem akarom bemeselni, csak ezeket lattam. 😊
2021. jan. 14. 00:27
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
De ha kicsi a cicid az pl plucsiban nem is látszik nem ? ( nem rosszindulat vagy kötekedés) nem lehet hogy nem a cicidet nézi hanem csak szimplán téged ?
2021. jan. 14. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Ja hat ugy ertem hogy pulcsiban ugye nem latszik plusz messzebb is vagyok, megis nez. De amikor egymas mellett elmegyunk akkor parszor mar lattam h oda nezett
2021. jan. 14. 00:31
 6/15 anonim ***** válasza:
32%
Én szétnyalnám a kicsi cicijeidet is. Szuper szexi a pici duda.
2021. jan. 14. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor gondolom tetszel neki. Így látatlanban nem lehet okosat mondani ezzel kapcsolatban.
2021. jan. 14. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
90%

Már bocs, de az is lehet, hogy csak csodálkozik, hogy nincs ott semmi, ezért néz.

Mosolyogj rá, aztán, ha visszamosolyog, akkor lehet, hogy tetszel neki. Még ekkor sem biztos. Az is lehet, hogy a sok mosolygás hatására majd később fogsz neki megtetszeni, ha netán most még nem váltottad ezt ki belőle.

2021. jan. 14. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
A-s a mellem, tehat azert valamennyi van🙃
2021. jan. 14. 01:35
 10/15 anonim ***** válasza:
32%
küldj képet
2021. jan. 14. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!