Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! A ti intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árpi4 kérdése:

Lányok, Nők! A ti intim méretetek mekkora?

Figyelt kérdés
A férfiak intim mérete egy nagyon tárgyalt dolog. De arról még egy szó sem esett, hogy a Lányoknak mekkora a belső énjük? Ha értelmezhetem így, a nyugalmi és esetleg: "erektált" állapot is érdekelne! Tehát elő az eszközt, és megmérni!

#női intim méret #női hüvej hossza #a vagina átlagos hossza
2021. jan. 20. 17:28
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
64%
Dugjak fel a vaginámba egy vonalzót, vagy mi?
2021. jan. 20. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
48%
Ja kb
2021. jan. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
71%
11-es, jó akkor térjünk rá vissza mikor a nők vaginát méregetnek sportszerűen...
2021. jan. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:
Nem hülyéskedésből kérdeztem. De , legalábbis elvben egyenjogúság van! Amúgy nem hiszem, hogy ezt egy nő sem tudja, sohasem nézte. Mondjuk ez olyan, mint azt füllenteni, hogy még sohasem néztetek még tükörbe...Természetesen nem 1 személy adatára, és hozzászólására voltam kíváncsi, hanem többre, mert ez egy fúrum. És sértegetéseket nem kérnék. Eddíg sajnos mélységes - mély prüdériát találtam, gondolkodásban az 50-es Évek végén járunk, úgy látom!
2021. jan. 21. 00:35
 15/36 A kérdező kommentje:
Azért hozzáfűzném, hogy elvárom, hogy névtelenül legalábbis ne füllentgessünk egymásnak! Azt értem, hogy a fiúk felfelé csalnak, még anonim módon is, de a lányoknál - szívem szerint - végkép nem érteném hogy miért csalnának "fölfelé". Ki dicsekszik vele, hogy túlzottan "ki van tágulva" odalent, vagy egyszerűen így született? Vagy amit ránézésre nem látunk, ott ternészetes, hogy szabad hazudozni?
2021. jan. 21. 00:53
 16/36 anonim ***** válasza:
91%
Nagy
2021. jan. 21. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
34%
Még mindig hülyeség, hiába hívsz minket prűdnek ember
2021. jan. 21. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom basszus. A hüvelyem hosszára vagy kíváncsi? Körülbelül 10, de nagyon maximum 12 lehet. Hogy honnan tudom? Az ujjam hosszából saccolom (rövid ujjaim vannak), meg nőgyógyász mondta, hogy elég rövid a hüvelyem.

Tágnak szerintem nem vagyok tág. Elég kis méretű pasit is éreztem rendesen és ő is engem.

Ja, amúgy 155 cm vagyok. Lehet ezért is rövid a hüvelyem.

21l

2021. jan. 21. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Nem mértem soha. De mivel egy 22 centis dildo bemegy ennél csak nagyobb lehet
2021. jan. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
87%

18-as!


Maximum 12 és 155 cm vagy. Na, erről van itt szó! Mondtam, hogy számít a nő magassága. Köszönöm!

2021. jan. 21. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!