Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, elégedettek vagytok az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, elégedettek vagytok az intim méretetekkel? Zavarna ha egy csajnak elvárás lenne hogy lássa képen?

Figyelt kérdés
Mármint az ismerkedés elején
2020. szept. 15. 18:25
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
83%
Az ismerkedés elején? Akár rögtön meg is mutatom neki a kis kukimat, minek fénykép? DE ha ő képet akar, oké.
2020. szept. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
83%
Elégedett. Nem zavarna ,de minek akarná képen látni ? Ha 1cmel kisebb mint amit akar akkor nem szexel vagy mi ?
2020. szept. 15. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nőkènt bejönne, ha ilyen pofàtlan lehetnék egy pasival. :D
2020. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Valahogy mindíg felbüffen ez a fütyi méret.
2020. szept. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagyok vele elégedett. Láthatja, de élőben.


F

2020. szept. 15. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 StevenUp ***** válasza:
Elégedett vagyok vele. Mondjuk lehetne kicsit vékonyabb, de én nem vagyok az a komplexusos fajta
2020. szept. 15. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Teljesen meg vagyok elégedve vele. Ha cm-kben akarja mérni, akkor lelked rajta, dugjon akivel akar, nem fogok neki puncsolni inkább keresek normálisabb nőt.

Ha képet kér róla - na az meg nincs. Férfinek tartom magam, nem pötsfotózgató tininek. Ha erősködik akkor sincs, tucatszámra fog mástól kapni ha neki ez a színvonal kell.

2020. szept. 15. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Élőbe, élőbe. Képről beszélek. Saját példám miatt. Nekem fontos, hogy tetszen és ezért szoktam kérni mert volt már rossz tapasztalat. És érdekes mód a pasik beparáznak meg jönnek a szövegek, hogy nézd meg élőben, de mind csak szöveg. Ismerem már sajna mint azt hogy jaj küldj vmi képet hogy felálljon. HA anélkül nem áll fel már bukott ügy. Sorolhatnám.
2020. szept. 15. 18:48
 9/20 StevenUp ***** válasza:
55%

ma 18:48


Ostoba pasikkal kezdesz...

2020. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
85%
Nekünk meg azzal van rossz tapasztalatunk hogy a farokkép kérő "női nickek" 99%-a magát nőnek kiadó meleg 😄
2020. szept. 15. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!