Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, Nők! A ti intim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Árpi4 kérdése:

Lányok, Nők! A ti intim méretetek mekkora?

Figyelt kérdés
A férfiak intim mérete egy nagyon tárgyalt dolog. De arról még egy szó sem esett, hogy a Lányoknak mekkora a belső énjük? Ha értelmezhetem így, a nyugalmi és esetleg: "erektált" állapot is érdekelne! Tehát elő az eszközt, és megmérni!

#női intim méret #női hüvej hossza #a vagina átlagos hossza
2021. jan. 20. 17:28
1 2 3 4
 31/36 A kérdező kommentje:
Nos, még mindíg nem értjük egymást! Én ugyan nem tudom, hogy a penis benyomása a MÉH-szájba mekkora élvezet, de a human-papilóma vírust azt terjeszti! (méhnyakrák-halál eredménnyel...) Tehát nem erre voltam kíváncsim hogy feszegetéssel ki-hová tudja benyomni. Hanem, ellentétben a férfiakkal, a "nyugalmi állapot érdekel". És azt meg alapból nem hiszem el, hogy nyugalmi 10, erektált 20 cm. A hüvely ugyanis főleg széltében képes tágulásra.
2021. ápr. 17. 11:49
 32/36 anonim ***** válasza:
10%
De b.zd meg, ne te akard jobban tudni!! Én nő vagyok és úgy írom neked, hogy de-de, a hüvely nagyon is tud nyúlni minden irányban. Mit nem lehet ezen érteni?
2021. ápr. 17. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
100%
Az én hüvelyem rövidebb kutyapózban (kb 5-7 cm nem mértem amúgy) de befele nyúlik 20 cm-re is és akár szélességben 30-40 cm-t, mint minden nőnek oxitocin hatására.
2021. ápr. 17. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

33

Elég reális lehet, amit írsz. Az enyém normál állapotban nem tudom mennyi, de meglepően rövid, izgalmi állapotban (ami a Kérdezőt nem érdekli, számomra rejtélyes okokból) mértem már 18-20 cm-t és fura módon a legutóbbi partnerem simán elérte a méhszájamat, pedig neki átlagos (14-15 cm körüli) a farka, de görbe. Talán ez számított. Szóval életemben először vigyázni kellett bizonyos pózban. :)

2021. ápr. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
100%

Na jó, kaptam privit valakitől, úh. kiegészítem a 34-et.

"Na, szóval a fő tapasztalatom a válaszadóktól, hogy egy "Raszputyin" típusú férfi a megfelelő!" Nem tudom, milyen egy Raszputyin típusú férfi. Maradtak fent adatok a méreteiről?

"35 cm. Anyám! {...} Félre téve a tréfát, azért megnéznék egy röntgen képet, egy nő és nagyf@szú társa, mennyire is nyúlnak be az un. belső világba? Belemegy a férfi a méh-be? Vagy mondjak más gorombaságot... Gyanítom, sok itt az "ÁL"-nő, aki válaszolgat... Jött már 40 cm-es válasz is! Javaslom, előbb vegyetek elő egy mérőszalagot, hogy az hová is esik pontosabban..." Gondolom itt a privit író összetéveszti a hosszat a szélességgel... A 33 által említett 30-40 cm (gondolom) a baba fejének a körfogata, ami szüléskor a hüvelyen keresztülhalad.

Normál állapotban a hüvelyfalak össze vannak csukódva.

Izgalmi állapotban nem hiszem, hogy mérhető, hogy milyen tág v. széles, mivel "képlékeny". Nem is szokták mérni szerintem. A hossz nyilván nem növelhető tetszőlegesen, a szélesség viszont változhat.

2021. ápr. 18. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Nos, nézegettem a válaszokat: és megállapítottam, hogy a NŐKNEK kb. "40 cm-es" F@sz az ideális. De ekkorák ugyebár nincsenek. Sajnálom, túl sok az "álságos" nő itt. Szóval, 20 centis apró férfiak... takarodjatok! - mert "0" értékiségetek van! Egy deréktól lefelé félig béna embernek persze, van értéke, azt nem szabad sértegetni! Őket a törvény védi...
jan. 27. 01:35
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!