Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hölgyek! És itt most a kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hölgyek! És itt most a kicsit érettebb korosztályra gondolok. Van akit izgatnak a fiatalabb fiúk? Ne adj isten volt valami kalandja fiatalabb fiúval?

Figyelt kérdés

Ha igen mekkora volt a különbség, te hány éves vagy?

Én mondjuk ilyen köztes korban vagyok (30) nekem még milf is van és izgi meg teen is van és izgi mint kategória.



#szex #nő #kaland #MILF #Teen #Fiatalabb Idősebb
2021. jan. 21. 06:42
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerencséd van,pont jó korban vagy,buknak rád a fiatalok meg az öregebbek is.
2021. jan. 21. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
26%

Igen. De csak szexet akarnak sajnos és így nem túl érdekes.

Persze én sem házasodni akarok, de azért na...

Milf? Azok a 60 körüliek nem?

Én 45 éves, fiatal csaj vagyok, gondolom ezért nem foglalkoznak velem a fiatalabb pasik. Gondolom, ha már idősebbet akarnak, olyat keresnek, akin látszik is a kor.

2021. jan. 21. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
nincsenek
2021. jan. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szexkapcsolat volt 30 volt a pasi én meg 37.
2021. jan. 21. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
#1 Haverjaimmal nem ezt tapasztaljuk. És sok más hasonló korú férfi sem. Úgy tűnik a kor önmagában nem oldja meg a helyzetet
2021. jan. 21. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!