Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, leszoktátok nyelni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, leszoktátok nyelni, ha a szátoba élvez el a srác?

Figyelt kérdés

2021. jan. 23. 08:42
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
74%
Mondjuk, azt nem értem, ilyen felfogással egyáltalán mit keres valaki a szexualitás rovatban???
2021. jan. 24. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
0%
Azért javaslod mert éppen nem hajlok afelé hogy orálisan kielégitsem párom miden ember más és sokan így gondolják ahogy én 42évesen már rajtam a szexuálpszichológus sem segítene valószínű a mai fiatalok így próbàlják maguk mellet tartani a férfit hogy saját magukat meg alázik ezzel lehetene egy kis erkölcsötök nem is azzal van a probléma hogy orálisan elégitettik párotok hanem hogy még a szátokba engeditek a spermát és pluszba le is nyelitek ehhez azért gusztus kell
2021. jan. 24. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
96%

Nekem pl ő az első, akit orálisan kielégítettem, hiába nem az első pasim.

Ha a férfiak is a nedvünket le tudják nyelni nyalás közben, akkor mi miért nem? Ha a számba megy el mindegy, ha lenyelem, úgyis benne van.

Szerintem legtöbb srác nem hagyná el a barátnőjét, amiért nem mehet el a szájába, szóval szó sincs arról, hogy így akarjuk megtartani.

Nem alázom magam vele. Elmegy, lenyelem és ennyi. Utána összebújás. Nem kell nagy ügyet csinálni belőle.


Ha tisztán van tartva a pénisz, igényes a srác, és bajunk sem lesz belőle, nem értem mi a baj vele.

20L

2021. jan. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
74%

Na végre ezt vártam hogy valaki egy ilyen normális választ adjon mint kedves utolso válaszoló

Teljesen igazad van a tisztán van tartva akkor baj nem lehet belőle

2021. jan. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
52%

#10

Szeretett Veres profeszzor:

"... A nőnek a száját csókolni, amivel hányni szokott?!..."

:)

(egyébként meg ,"hülye" - az meg Te vagy.:) )

2021. jan. 30. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
#23 fenti Neked is szól.
2021. jan. 30. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

#23 bocsi,

#22- nek szól!

:)

2021. jan. 30. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
0%
Hallgas már, nyeljed a spermát 😂 Hüje neked az a spermás pofád 😂
2021. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 vasas63 válasza:
10-es a szádban több baktérium van mint azon amit a szádba veszel(tisztálkodás és fogmosás után)!
2021. jan. 30. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
Igen..a tisztálkodás meg alap.. ha szájjal kényeztetem akkor azért elvárom hogy előtte legyen tiszta neki, én is megmosakszom fordított esetben. Ahol a higiénia nem alapvető ott már gondok vannak.
2021. febr. 12. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!