Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi lehet a gond? Párommal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a gond? Párommal együtt vagyunk, élvezem a szexet, de mostanában nem tudok elmenni a “csúcsra”. Nagyon jól érzem magam vele, de zavar hogy mostanában nem megy. Korábban nem volt ilyen gond, 5 éve vagyunk együtt. Tipp? 26/L

Figyelt kérdés
A fáradtságra is gondoltam, mint probléma, viszont régebben is, ha fáradt voltam és szexeltünk se volt ilyen nehézség. Kicsit kezdek aggódni, hogy mi miatt nincs orgazmusom..

2021. jan. 23. 09:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Csak szex közben nem mész el, vagy ujjazás, nyalástól sem? Ha utóbbiaktól igen, alkalmazzátok nyugodtan.
2021. jan. 23. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
27%

Semmi gond nincs Veled !!!

A pasiddal viszont igen. Mert őt nem érdekli (már) hogy te elmész e vagy sem. Az egy dolog, hogy ő hamarabb elélvez esetleg, de ezek szerint neki ott vége is a játéknak. Vagyis már !!! nem érdekli, (annyira), hogy neked is jó legyen.

Nekem is volt ilyen helyzetem, hogy dugtunk kb 15-20 percig, én elmentem benne, és kb fél perc pihegés után rögtön tovább nyaltam-ujjaztam, de olyan atomfinoman (a magam speckó módján). Kb 10 perc múlva pedig akkorát élvezett, hogy köpni-nyelni sem tudott.

Szóval ilyen heylzetekben a pasival van gond mindig, nyugi.

Lehet hogy a világ legrendesebb embere, de akkor is ő a hunyó ilyenkor.

2021. jan. 23. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
Persze, csakis a pasi lehet hibás, semmi más. Olvasd már el, 5 éve együtt vannak már.
2021. jan. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
93%
Ketteske, azért hagyjuk már ezt a baromságot, hogy minden a pasi dolga és felelőssége. Értem, hogy így akarsz bevágódni, de elég szánalmas.
2021. jan. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Magam is tapasztalom, hogy a fáradtság baromira bele tud szólni az élvezetbe.

Csináljátok akkor, amikor pihent vagy és nem estére esik.

Jó esetben meglátod, hogy semmi gond nem lett veled.

2021. jan. 23. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ne hallgass a kettesre, ő csak így próbál nőt szerezni magának! Neked viszont azt tanácsolom, hogyha egyáltalán nem megy semmilyen módszerre, akkor keress fel egy orvost és nézesd meg magad! Gondolom valamilyen hormonális változás okozhatja.
2021. jan. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
86%
Fáradtság persze, én is azt gondoltam, aztán koppantam amikor közölte az orvos hogy endometriózisom van.
2021. jan. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
81%

Endometriózis kizárása, pajzsmirigy-probléma kizárása, hormonpanel.


Ha masztizol, úgy sikerül?


A kedvesedtől szerintem is aggasztó, hogy nem tesz az örömödért, ha tud róla, hogy nem élveztél el (gondolom igen).

2021. jan. 23. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Egy szóval nem írta, hogy a párja nem tesz a kedvére, nem tudom ezt honnan veszitek!

Nem tud elélvezni, mert valami egészségügyi probléma áll a háttérben.

2021. jan. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt írja, hogy élvezi a szexet de nem tud elélvezni. Ezért kérdeztem, hogy egyedül megy - e, illetve a mondatomban ott volt a 'ha' , ami a feltételezést jelzi, vagyis nem kijelentettem, hogy a párja gáz.


Abban az esetben gáz, HA tud róla, hogy nem ment el, holott képes volna rá HA masztival sikerül ÉS HA ennek ellenére nem teszi meg.


Számomra az jött le, hogy az együttlét orgazmus nélkül zárul: sem behatolás előtt, sem alatta, sem utána nem élvez el.


És lényeges infokat nem tudunk a helyzetről.

2021. jan. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!