Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintetek miért jó az egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért jó az egy férfinek, hogy ismerkedik, de nem is akar szexelni?

Figyelt kérdés
Írogat minden nap, találkozgatunk, hétvégente elmegyünk kirándulni. Ez megy már 2 hónapja és szinte meglepő, de még említést sem tett róla, hogy szexelni is szeretne.
2021. jan. 23. 18:43
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Nahát, csak nem szétb.szódott az előző? 🤣🤭
2021. jan. 23. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
#11 nem... :D van pár dolog, ami a nyári költözéskor valahogy úgy elbújt, hogy azóta se került elő. :D
2021. jan. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Ó, pardon, akkor nem szóltam😄
2021. jan. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nem is értem, hogy lehetne szétb...ni egy hálózsákot... :D Azért az elég vastag, de nadrág meg lepedő szakadt már... :D
2021. jan. 23. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Hát pedig van az az élethelyzet, amikor egy hálózsákban kevésnek bizonyul a mozgástér, és a varrás a leggyengébb láncszem. Vagy a cipzár🤔
2021. jan. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Ohh... a hálózsák csak alulra kell, nem kell abba belebújni... úgy tényleg szét..ódott volna gyorsan mindegyik. :'D Főleg hogy én magam se vagyok a 40kilós plázapálcika alkat...
2021. jan. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
A jó pap(nő) holtáig tanul. 🤷🏻‍♀️😄
2021. jan. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!