Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miként kezdenétek bele egy új...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miként kezdenétek bele egy új kapcsolatba, ha eddigi párotokkal éveken keresztül kialakúlt fétisek, mondhatni perverz szokásaitok voltak?

Figyelt kérdés

Másnál is kialakúlt már olyan helyzet, amikor az átlagos, úgymond hagyományos erotikával már nem vonzó egy partner, de még a gondolata sem kielégítő? Nehezen tudom elképzelni, milyen lesz a szex új ismeretség esetén egyszerű romantikus együtléttel. Nem állítom, hogy nem kedvelem ezt is, de tudva, hogy nem lehetek teljesen őszinte, nyitott az intim igényeim egy részével kapcsolatban a partner felé, ez engem eléggé frusztrál.

Miként kezdenétek bele a párkeresésbe, ha szexuálisan vannak extra vágyaitok, szokásaitok? Hogy lehet ezt beadagolni egy friss ismeretségnél egy nőnek?

Állhat előrébb a kölcsönös szimpátia, a vonzódás vagy a szexualitás (fétis, perverzió) egymáshoz képest? Randikeresőn (párkeresőn) ismerkednél inkább vagy valamilyen szexpartner keresőn? Hogy lehet ezt összeegyeztetni? 🤔 Mi van, ha személyesen ismerek meg valakit, annak miként tálaljam a szexuális fétiseimet? Vagy fojtsam el az extra vágyaimat és rendeljem alá a párkapcsolatomnak? 😞🤫



2021. jan. 24. 14:08
 1/5 anonim ***** válasza:
89%

Mik ezek az extra vágyak?

Egyébként meg nyilván fontos, ha már szóba kerül a szex, akkor megbeszélni egymással, kinek mi fér bele. Lehet, hogy neki is hasonlóak a vágyai. Ha pedig nem, akkor is lehet hogy kiváncsiságból kipróbál veled új dolgokat, viszont erőltetni nem szabad semmit, egyik félnek sem.

2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
92%

A párkapcsolatnak csak egy (fontos) eleme a szexualitás, s minden párkapcsolatot más pillérek tartanak. Van olyan, amelyet nem a szexualitás, mégis működik. Nehéz vagy inkább lehetetlen előre, elvileg priorizálni, amit tehetsz, hogy magadban tisztázod, melyek a te prioritásaid.

Egyébként, bocs: a kialakult az rövid "u".

2021. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%

Végre egy értelmes kérdés a szex témakörben!

Válásom után én is örlődtem ezek miatt. 5 év után találtam olyan nőt aki eléggé perverz volt hozzám. 1,5 évig nem is próbálkoztam a munkába menekültem. Két helyen melóztam. nappal középvezető voltam éjjel plakátot ragasztottam. Anyagilag talpraáltam. Első randim egy gyerekkori ismerős csajjal volt. Mindig nagyon dögösnek tartottam. Azt hittem aki térdig érő lakbőr csizmában jár a eléggé perverz a szexben. Nagyot tévedtem frigid volt acsaj totálisan. :( Utána jöttek mentek a nők 18-tól 55 éves korig. Volt akivel 6 hónapig jártam volt akivel csak néhány alkalmi szex volt. Volt akinek elmondtam néhány vágyamat. Egyikmásik benne is volt náhny dolgoban. Amikor végre rátaláltam arra a nőre akivel jól kijöttünk és még szenvedélyes ls perverz is volt, avval összebútoroztam. Két év után feleségül is vettem.

2021. jan. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
92%

Lányként mondom, apránként adagold, de mindenképp beszélgess a szexről, a vágyaidról. Rá kell érezni, mikor van ott az alkalom, amikor érdemes előhozni egy-egy témát vagy beleszőni a saját mondandódat.

Szex közben legyél kezdeményező a helyzetnek megfelelően. Ha a lány benne van, akkor hajrá, ha pedig nem akarja, nem kívánja, akkor hanyagold a dolgot.

Netes ismerkedésnél hajlamosak az emberek nagyon hamar a szex témára terelni a szót. Személytelenül igen könnyű ezekről beszélgetni, de amikor ott áll a másik előtted és a szemedbe néz, már nem annyira egyszerű mindent kimondani. Egyébként a randioldal vagy a szexpartner kereső oldal, miért zárja ki, hogy mindkettőn ugyanúgy ismerkedj? Mindkettőn lehet ugyanúgy beszélgetni, ismerkedni szerintem. Mindkettőből lehet jó szex vagy akár szerelem is.

Én egyébként a személyes ismerkedés híve vagyok. A netes keresés épp a túlzott szextémák miatt nem alkalmas a párkeresésre. Itt olvasgatni szeretek és gondolatokat cserélni.

2021. jan. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
91%

Ha neked ezek az extra igények annyira fontosak, akkor jobb már az elején célozgatni rá.

Mert ha addigra belédhabarodik a nő, mire a szexre kerül sor, akkor nagy csalódás lesz neki, ha közlöd vele a vágyaidat, ő pedig nem hozzád hasonló beállítottságú.

Vagy ha már szexeltek egy ideje, és utána terelnéd rá a szót erre a témára, miután már esélyes, hogy beléd is szeretett a nő, akkor meg pláne kiábrándító perverz dolgokról hallani. Hacsak nem ugyanolyan perverz a nő, de ez elég ritka.


Én szoktam dumálni egy volt kollégámmal online, aki bejön, ő lehet, hogy kissé perverz. Vagy akár nagyon is az...

Vele úgy terelődött a szexre a szó, hogy írtam neki, hogy szeretnék fogyni, erre írta, hogy de akkor a cicid is kisebb lesz.

Na, innentől kezdve párszor célzott rá, hogy szereti a ciciket, meg szinte mindenről a szex jut eszébe. Aztán mocskos viccekről is volt szó, erre meg küldött egy olyan viccet, ahol a nő le volt kötözve szex közben. De ez egy megrajzolt figura volt, amolyan régi Lúdas Matyi stílusú.

Ilyesmi módszerekkel te is célozgathatsz a vágyaidra, szerintem minél előbb, annál jobb.

2021. jan. 24. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!