Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fleshlight pussy ?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fleshlight pussy ?

Figyelt kérdés

Helló. Kinek milyen tapasztalata van a Fleshlight puncikkal ? Én a Pink Lady egyik tipusát nézetem ki.

Ki milyet használ ?

Mit kell figyelembe venni, jobb ha nagyon durva a belső texturája vagy a simább az élvezetesebb ?

Nagyobbat, erőteljesebbet élveztek vele mint normál maszturbálással ?



#orgazmus #Fleshlight #Férfi sexjáték
2021. jan. 24. 21:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
74%

Kedves Robi!


Nem lenne jobb inkább ismerkedned, és egy igazi pussy-t találni?

2021. jan. 24. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
90%
Lady Vortexet használok, szeretem. Viszont a mostani eszemmel, minél változatosabb belsőleges kialakításút vennék, hogy mégjobban üssön. Nagyon jó Fleshlightozni, sokkal jobban élvezed majd vele, mint ha kézzel vernéd és rendesen ki is elégülsz tőle. Ha érdekel, szívesen adok tanácsot, hogy melyiket vedd.
2021. jan. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
1# persze hogy jobb lenne, de a szociális fóbiám miatt nagyon nehezen tudok idegenekkel beszélni. Nem még párt találni.
2021. jan. 24. 23:11
 4/13 A kérdező kommentje:

2# én ezt néztem ki azt írják hogy kezdőknek nagyon jó.



[link]

2021. jan. 24. 23:17
 5/13 A kérdező kommentje:

Pink Lady THE STAMINA TRAINING UNIT


Bocs rossz a link.

2021. jan. 24. 23:19
 6/13 anonim ***** válasza:
83%
Nekem van stamina, amit írtál és még egy flight pilóta nevezetű. A flight egy kompaktabb kiadás, néhány centivel kisebb, mint a hagyományos. De nekem sokkal jobban bejott. Picit szűkebb is és nagyon változatos erősen stimuláló belseje van. Stamina sem rossz, de nincs olyan intenzív, mint a flight.
2021. jan. 24. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Flight pilot. Átirata a telefon. [link]
2021. jan. 24. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
81%
Intenzívebb élményt ad - főleg ha rá vagy pörögve. Mindazonáltal közelében sincs az igazi p.ncinak sem érzetre, meg ama nem elhanyagolható különbség okán sem hogy utóbbihoz tartozik egy - a dolgot élvező - nő. Nincs az a fleshlight, sem varázsvibri ami felér az igazi hús-vér partnerrel!
2021. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
8# igazad van. De én most alapvetően a maszturbálás minőségén próbálok javítani.
2021. jan. 25. 05:43
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
#2-es vagyok, a maszturbálás minőségén tudsz is vele javítani😉
2021. jan. 25. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!