Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a pasim végre rendesen megdugjon?

Figyelt kérdés

Elég béna az ágyban, hamar elmegy. Mit tehetnék? Hiányzik már, hogy úgy rendesen magáévá tegyen. :D


20N


2021. jan. 25. 16:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
32%
semmit,keress igazi ffit.ezt a lúzer kisfiut dobd...
2021. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
Dolgozzarok össze, tanulja meg, vissza tartani. Én úgy szoktam h kihuzom és megszoritom a kobrat egy fél percig és utána mehet tovább
2021. jan. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
16%

Fogj egy TAPASZTALT szeretot !

A ferjed melle kell egy nagybőgős ,olyan mint pl en aki ert a nokhez..

A ferjed meg csak cincogni fog..



Valasz :


Irj nekem egy privit , s en ugy lerendezlek ahogyan még soha senki nem tudott teged..

Jol magamévá teszlek ezzel a csodás ferfi nemi szervvel... még rimel is..😁


Na szoval irj egy uzit ha azt akarod hogy egy igazi kemeny ferfi levegyen a lábadrol 😉😎


F

2021. jan. 25. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
30%
Te semmit nem tudsz tenni, neki kellene igazán kitennie magáért. Vagy keres egy nagyfarkú pasit! 😉
2021. jan. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
6%

#3-as vagyok

Koszi a lepontozast 👍

2021. jan. 25. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Csináljatok még egy menetet, pihenjetek egy 10 percet, majd kezdj el erotikus dolgokat csinálni, masztizz egy kicsit, szopd, kezd el szavakkal is izgatni.
2021. jan. 25. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Először kézzel vagy szájjal elégítsd ki, hogy aztán jobban bírja!

Tanítsd meg! Mutasd meg neki mit hogyan csináljon, mit hogyan szeretsz, hogyan élvezed a legjobban!

2021. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
96%

Huhh, a kommentszekció átlag IQ-ja szobahőmérséklet alatt van...


Mondjuk a kérdező is egy negyvenes pasinak, vagy egy nyolcadikos kisfiúnak tűnik...


Amúgy a korai magömlés szinte mindig fejleszthető, olvassatok cikkeket erről, és gyakoroljatok egymással, nagyon hamar menni fog. Pl gyakoroljátok azt, hogy te kézzel, lassan kényezteted, ő pedig nagyon koncentrál rá, hogy minél később menjen el. Ha ketten nem megy, akkor ne féljetek keresni egy jó szexuálterapeutát se. :)


Mottó: Senki sem születik tökéletesnek, de a kölcsönös odaadás csodákra képes.

2021. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
83%
8# Egyetértek, ennyi szánalmas ajánlkozót rég láttam egy helyen, mint vmi piacon eskü. Gucci parfümötök nincs? 😄
2021. jan. 25. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
85%
GUCCI parfüm, szakadok XD XD
2021. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!