Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, hogy a pasim...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy a pasim végre rendesen megdugjon?

Figyelt kérdés

Elég béna az ágyban, hamar elmegy. Mit tehetnék? Hiányzik már, hogy úgy rendesen magáévá tegyen. :D


20N


2021. jan. 25. 16:34
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
21%

#10

Mar nem akarok ge©️i lenne

De nem tudhatod hogy ki kommentel ide

Azt se tudhatod hogy kicsoda micsoda ő


Ennyi info alapjan nem kellene itelkezned.

Ehez tarts magad ☝☝

2021. jan. 25. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyakorolj vele.
2021. jan. 25. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
37%
Hát.. ilyen primitív nőtől nekem sem állna fel.
2021. jan. 25. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
47%
Hát valószínüleg te sem vagy egy istennő, csak azt hiszed, hogy a női mivoltodból alanyi jogon jár neked a kemény dugás. Ki is fejtem: én is egy hamar elélvező férfi vagyok, nem tudom visszatartani. Voltam elég sok lánnyal, jellemzően egy menetet bírok. Mígnem összekerültem egy olyan csajjal, aki annyira csábító és szexi, odaadó volt az ágyban, hogy egymás után nyomtuk a meneteket, magam sem hittem el, hogy képes vagyok erre. Na és ehhez ő kellett, hogy kihozza ezt belőlem. 24f
2021. jan. 25. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
#12 Szerintem nem mutattál többet, mint amit leírtál. Az épp elég bemutatkozó magadról.
2021. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
21%
Cserelj pasit.
2021. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!