Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » El kéne mondanom a szexpartner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

El kéne mondanom a szexpartneremnek, hogy randizgatok?

Figyelt kérdés
Van 1-2 állandó randipartnerem és online is ismerkedek, szóval néha új emberek is becsúsznak. Egyik sráccal sincs semmiféle testiség, csak a szexpartneremmel. Ő mostanában egyre jobban érdeklődik, hogy hol és kivel voltam, mit csináltam, mert néha a randi miatt csak később tudunk találkozni. Igazából csak annyit mondok, hogy egy ismerősömmel voltam itt és itt. Szerintetek el kéne mondanom neki, hogy randizgatok? Nyilván ha valamelyikkel lenne bármi testiség akkor azonnal elmondanám neki.

2021. jan. 25. 21:02
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mi mondjuk meg?
2021. jan. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább a randipartnereknek illene elmondani, hogy amúgy van szexpartnered.
2021. jan. 25. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

#1

Valami tanácsot adhatnátok, igen.... :D

#2

Az állandóak tudnak róla, az újakkal pedig egyikkel sem szerettem volna többet. Első randin nem ezzel nyitok, ha úgy érzem valakivel komolyabban is el tudnám képzelni nyilván elmondanám, de a szexkapcsolatot is megszűntetném

2021. jan. 25. 21:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A szexkapcsolatba nem kell elszámolnod az életeddel.
2021. jan. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom, de nem értem miért csinálja ezt. Nekem ő bejönne komolyabban is, de ha egyszer vele nem randizunk én elfogadtam, hogy ez csak szex. Szóval nem értem
2021. jan. 25. 21:28
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Volt ma már hasonló kérdés, olvass vissza. Amúgy két oka lehet a kérdezősködésének. Az egyik hogy igenis szeretne többet csak nem "meri" megmondani. A másik hogy birtokolni akar, ő bárkivel te meg senkivel csak vele.

Szóval... első körben kérdezz vissza el tudna-e képzelni "komolyabbat" is. Ha válasz igen akkor tudod mit kell tenned. Ha a válasz nem, akkor meg nem kell az orrára kötnöd, mert semmi köze hozzá. A randipartnereiddel viszont legyél olyan korrekt, hogy amit látod valakivel komolyabbra fordulna a dolog akkor dobod a dugipajtid, ne egyből hazugsággal indítsd majd az új kapcsolatodban.

2021. jan. 25. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha szexpartner, akkor csak szexet akarjon, mást ne, ne érdeklődjön. De valószínű bejössz neki. Neked Ő nem jön be?
2021. jan. 26. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!