Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hazudik a volt szexpartn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hazudik a volt szexpartnerem? L

Figyelt kérdés
Kemény 2x voltunk együtt, aztan nem talalkoztunk, majd lett baratnoje, ezert hagytam. Most nincs es eloadta a mennyit gondoltam rad melodramat. Miert kell hazudni?
2020. jún. 23. 17:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mert most nincs neki kéznél punci és ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja annak hogy hozzájusson. Így megy ez.

Nyilván ha azt mondaná hogy na, szétmentünk, mostmár te jösz újra amíg nem lesz más, akkor kevesebb eséllyel mondanál neki igen.

2020. jún. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Mert vissza szeretne kapni,és szédíti a fejed.Te vagy a hülye, ha visszafogadod!
2020. jún. 23. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Meg rit hogy elozo csaja szemfules volt es nem tudott kalandozni. Amikor meg megkerdeztem minek neked no, ha ugyis felredugsz? Inkabb nem valaszolt
2020. jún. 23. 17:07
 4/11 anonim ***** válasza:
92%
Szexre kellenél neki, ahogy eddig is... fogod?
2020. jún. 23. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
47%

nem biztos, hogy hazudik


nekem is van 1 olyan régi partnerem aki nagyon sokszor eszembe jut, igaz én már nem beszélek vele

komoly alatt is eszembe jutott jó párszor, de nem dugtam félre

2020. jún. 23. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
68%
Tökmindegy, te így is rohansz majd amint szól...
2020. jún. 23. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem rohanok :)
2020. jún. 23. 18:05
 8/11 anonim ***** válasza:
54%
Tipikus b.szatlan
2020. jún. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Mert amíg nincs újabb ló addig jó lesz a szamár is. Permanens p.nahiánya van, hogy pattintotta a barátnője. S amíg nem lesz neki új addig úgy van veled megpörget párszor mert jobb mint kiverni. Ha annyira kellenél neki, akkor nem 2x dugott volna meg, hanem te lettél volna a csaja.
2020. jún. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Mert bemagyarázta magának, hogy egyáltalán nem átlátszó, amit csinál és próbál visszaférkőzni, hogy tudjon legalább szexelni. Játszmázik, mert ha egyenesen elmondaná a szitut, akkor nyilván koppanna, ezt érzi szerencsétlen. Mond meg neki, hogyha egyenes lett volna, akkor ismét szexelhettetek volna, dehát ez a hajó már elment. Had puffogjon, aki ilyen bénán próbál szexhez jutni.
2020. jún. 23. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!