Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináltok amitől működik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltok amitől működik a házasságotok (tehát boldogok és hűségesek vagytok, szeretitek egymást) 10-20-30 (vagy annál is több) év után is?

Figyelt kérdés
Milyen nektek a házas élet, mióta vagytok együtt, férjek vagy feleségek vagytok? Menyit szexeltek átlagosan és azt milyen minőségben teszitek?

2021. jan. 26. 02:37
 1/6 anonim ***** válasza:
87%
Mit csinálnak? Szeretik egymást.
2021. jan. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
87%
Házasság nélküli, zárt kapcsolatban élünk 20+ éve (40+osak vagyunk), félidőtől gyerekek mellett. Zsilipelünk is, de a szexen kívüli közös élet az alap, a szexben felmerülő gondok - esetünkben ez leginkább mennyiségi jellegű,- kommunikációval és empátiával rendezhetők. Úgy havi 4 körül lehet az átlagunk (mondjuk legyen a fele-fele a közös öröm, illetve az egyoldalú kényeztetés), a minőség pedig rendben van. F
2021. jan. 26. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Erre, hogy mit csinálunk, nem igazán tudok válaszolni. Mikor azt írják, hogy tenni is kell a házasságért, hogy az működjön, azt sem igazán szoktam érteni. Hisz szerintem vagy jól, szerencsésen választott az ember, vagy nem. Tenni annyit lehet esetleg szerintem, ha érzem, hogy gond van, hullámvölgy, akkor nem megrögzötten a másikat hibáztatom, hanem megpróbálom objektíven nézni a helyzetet, és magamat is megvizsgálni, melyikőnk hol, miben hibázik.

A "tenni kell érte" csomagban lehet olvasni olyanokat, hogy odafigyelni a másikra, eljárni időnként közösen akár nyaralni, kirándulni, akár csak a mindennapokban egy kávéra, fagyira...De úgy gondolom, ha ezek nem belülről, maguktól jönnek, mert mindkettőnknek egyformán van rá igénye, akkor ott már gond van, az már csak a problémafoltok betapasztgatása.

15+ éve vagyunk együtt, 40+-os párként, én vagyok a feleség.

A szex hullámzó. Mindkettőnknél hullámzó, hogy mennyire kívánjuk, így sajnos nem sok van. Viszont ha van, akkor az még mindig ugyan olyan odaadó mint évekkel, évtizeddel ezelőtt.

2021. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
87%
28 éve együtt. Elvagyunk egymás mellett. Szex kb fél éve nincs miattam. Férj
2021. jan. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
80%
30+ éve vagyunk együtt szoktunk párcserézni, hármasozni, feldobja a házas életünket az e fajta életmód
2021. jan. 26. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
89%
Nekem nem értelmezhető a kérdés, mert pont attól működhet sokáig jól, boldogan, ha nem ragaszkodunk a szigorú monogámiához.
2021. jan. 26. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!