Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen egy nőnél egy valódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen egy nőnél egy valódi orgazmus?

Figyelt kérdés

Honnan érezhetem hogy tényleg elélveztem, és nem csak illuzió volt?

Mit kellene éreznem amikor orgazmusom van?



#orgazmus#elélvezés#sex#tapasztalatok#nők
2021. jan. 26. 22:16
 1/9 Lazy Lover ***** válasza:
86%
Ha ezt meg kell kérdezni akkor vannak bajok....
2021. jan. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Megfeszül kicsit a hüvelyed, akár rázódik a combod közben, és nem is tudom hogy mi áll a legközelebb az érzéshez, talán ilyen bizsergő érzés terül szét odalent. Nekem utána már érzékenyebbé is válik, és nem tudom folytatni az aktust.
2021. jan. 26. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Gondolom mindenkinél, más lehet.

És mennyi idő hogy ez be következzen 5-10perc sex elég hozzá?

2021. jan. 26. 22:23
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

5-10 perc általában akkor elég ha magadnak csinálod.

Partenerrel általában több, de ha összeszoktok akkor ez rövidülhet.

Meg sokszor helyzetfüggő is

2021. jan. 26. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Partnerrel kinek mennyi idő oda eljutni?
2021. jan. 26. 22:42
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Erre nincsen matematikai képlet, hogy kinek mennyi idő. Függ mindkét féltől. hogy mennyire vagytok beindulva, milyen rég volt aktus, mennyire ismeritek egymás testét. Élvezni próbáld, és ne megfejteni!;)
2021. jan. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha orgazmusod lesz azt biztosan tudni fogod. Semmivel nemnlehet összetévedzteni. Ha bizonytalan vagy benne akkor még nem volt.

Van akinek soha nincs van aki csak nyalastól tud elélvezni. Van aki 1 perc alatt elélvez, van akinek negyedóra kell.

2021. jan. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nos... ha orgazmusod lesz akkor azt azonnal észre fogod venni. Ha már meg kell kérdezni akkor rossz hírem van - nem volt orgazmusod.

Tipp: fedezd fel önmagad, próbáld először egyedül, fedezd fel a tested, a reakcióidat. Utána már könnyebben fog menni partnerrel is (főleg ha visszajelezel neki neked hogy jó).

Kinek mennyi idő... nos ez "csak" négy dologtól függ: mennyire figyelmes a partnered, mennyire vagy kívánós, mennyire tudod magad elengedni, milyen éppen a hangulatod/fáradság stb. Ezek függvényében mondjuk olyan fél perc és a végtelen között változhat :D

2021. jan. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2021. jan. 27. 00:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!