Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vajon színleli, vagy valódi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon színleli, vagy valódi az orgazmusa?

Figyelt kérdés

Kb két hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel és már az elejétől nagyon jól működött a szex. Még az elején elmesélte, hogy őt elég nehéz a csúcsra juttatni, ami az elején tényleg így is volt.

De kb két-három hete nagyon gyorsan és nagyon könnyen elmegy. Van, hogy nem kell neki 2-3 perc sem amikor simogatom odalent. Persze tudom, hogy én is jobban kiismertem már a testét és talán azért van ez... Aztán egy ilyen orgazmus után ha tovább cirógatom van hogy ismét gyorsan felizgul és akkor se kell neki sokkal több, hogy ismét elélvezzen...

Vajon tényleg elélvez, vagy csak azért csinálja, hogy higgyem el, hogy ilyen jó neki velem és ezzel növelje az önbizalmamat?

Tényleg létezik, hogy egy csaj ilyen gyorsan elélvezzen? Látszólag tényleg orgazmusa van, de vajon nem játssza meg magát?



2019. okt. 2. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:
83%
Mennyire vagy pénzes ? 😀
2019. okt. 2. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem. Ő kb kétszer jobban keres mint én.
2019. okt. 2. 13:31
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valódiak az orgazmusai, de egyébként vannak azért eléggé felismerhető jelei is: ritmikus hüvelyizomzat összerándulások, testi izomrándulások, arc kipirosodása, légzés, akaratlanul markol, szorít a kezével, szóval döntsd el....
2019. okt. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ezek a jelek mind megvannak. Tudom milyen az amikor elmegy, csak nekem fura, hogy ilyen gyorsan...
2019. okt. 2. 13:32
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lép túl ezen a "problémádon" és örülj neki, mert ezek szerint megfelelően összecsiszolódtatok és úgy csinálod a dolgokat, ahogy neki nagyon jólesik...és már valószínűleg ő is felszabadultabb lett a szex terén.
2019. okt. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
én sosem értettem azokat a srácokat akik bedőltek a mű-orgazmusnak. Párom is kapcsolat elején megpróbált ezzel engem elkápráztatni, mert fáradt volt és félt, hogy megsértődök, ha neki nem jó, de őszintén, azt a melegséget és az izomösszehúzódásokat nem tudod megjátszani.
2019. okt. 2. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy valódi, akkor valószínűleg az - te ismered a párod a legjobban. S igen, tessék büszkének lenni, veregesd meg a vállad, mert van olyan jó a kapcsolatotok, tudsz rá annyira figyelni hogy el tudja engedni magát és a csúcsra jusson. Csak így tovább barátom!
2019. okt. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valódi. De az is lehet, hogy két hónap alatt nagyon megkedvelt téged, és fél, hogy emiatt elveszít. Egy nőnek nemcsak önmaga miatt rossz, ha nincs orgazmusa, hanem a párja miatt is. A kapcsolat első éveiben még van lelkesedés, de hosszútávon alig van olyan férfi, aki el tudja viselni, hogy nem tudja kielégíteni a párját és emellett jó a szexuális életük. Lehet, hogy ő is csalódott már, mert bántották vagy elhagyták emiatt, és nem akarja, hogy megismétlődjön.

Az is lehet, hogy valamit nem úgy csinálsz, ahogy neki jó lenne, de nem meri mondani. Ezért nem is próbál változtatni, hanem egyszerűen megjátssza. Nem bántani akarlak ezzel, csak nőként mondom, hogy mi járhat egy nő fejében. Hosszútávon egyik sem lesz jó a kapcsolatotoknak.


Ha bizonytalan vagy, nyugodtan beszélj vele erről.

2019. okt. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta egy csaj, hogy ha igazán akarja, olyan álorgazmust produkál, hogy nincs pasi aki megkülönbözteti az igazitól. Izomösszehúzódásokkal pirulással, lihegéssel, minden. Szóval (ezt ő mondta) az a pasi aki büszkén hirdeti magáról hogy mindig minden csajt eljuttat az orgazmusig, az valószínűleg jópárszor beleszaladt már ilyenbe.


De ettől még a barátnődnek simán lehet valódi orgazmusa, nem ezt akartam mondani.

2019. okt. 2. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Megjátssza szerintem. Nőként mondom, sokkal de sokkal nehezebb összehozni a női orgazmust szex közben, mint azt a legtöbb férfi hiszi. Mivel erről nem beszélünk, és van a nők felé egy elég erős nyomás, elvárás, ezért ha nem jön össze, inkább megjátsszák magukat. Nehéz erről egy pasinak beszélni, mert mikor az exem is megkérdezte szex után, és megmondtam, hogy nem mentem el, azt a döbbenetet az arcán látnotok kellett volna.
2019. okt. 2. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!