Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan aki videóhívásban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan aki videóhívásban közösen maszturbált a tanárával? Óra végén, titokban. Ki merte megtenni? Hogyan történt?

Figyelt kérdés
A történetek jöhetnek privátban is.

2021. jan. 29. 11:29
 1/7 anonim ***** válasza:
81%
Sok a poresz szerintem.
2021. jan. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Pályám elején tanár voltam. Igaz, nem videóhívásban, hanem csak telefonon, de maszturbáltunk közösen egy (természetesen legális korú) tanulómmal. Szerelmesek is voltunk egymásba, és miután (nem csak emiatt) be is jelentettem a távozásomat, nagy terveink voltak együtt.

Aztán felmondtam, ő meg visszament az exéhez. Ahhoz az exéhez, akinek amúgy esze ágában nem lett volna visszafogadni a lányt, ha az éppen aktuális kiszemeltje nem kosarazza ki. De ez van, a lány boldogan (??) visszament hozzá, a pasinak jó volt a lány, ha épp nem volt más... éveken át kihasználta, a lány alaposan lezüllött, és végül mire a srác dobta, már komoly mentális problémákkal küzdött. Hogy végül mi lett vele, nem tudom. Elköltözött, és mindenkivel megszakított minden kapcsolatot. Annyit hallottam róla, hogy egy rendőrnővel jött össze, de ezt is csak mendemonda szinten.

2021. jan. 29. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%

Nem telefonon, hanem élőben történt, h egyetemistaként matek és fizika korrepetálásokat vállaltam középiskolásaknak és gimiseknek. 3 diákot tudtam elvállalni egyszerre, egyik egy lány volt, aki szerelmes lett belém. Nekem azért annyira nem jött be, de az, h néha éreztette velem ezt tanulás közben, felizgatott. Odáig fajult, h egyik alkalommal mikor levetközött előttem meztelenre, akkor én is így tettem és kivertem előtte. Ez megtörtént még pár alkalommal, meg egyszer leszopott. nyilván ezt olyankor, amikor üres volt a lakás. Más nem történt.

Nehéz volt megszabadulni tőle, miután vége lett a korrepetálás időszakának mert utána is keresett, leráztam nehezen de nagyon hisztis csaj volt.

Ennek már 15 éve.

2021. jan. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Persze és a kórházban lesz.pnak a nővérkék, a szobalányok maszturbálva kukucskálnak, a tanárok mind miniszoknyás bombázó csajok nem? 😁
2021. jan. 29. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

ismerek egy gimit ahol a diák dugta a tanárát, a tanári kar egy része is tudott róla

nem értem hogy nem rúgták ki

2021. jan. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
79%
Erkölcs legalja a tanár diák... és az is aki részt vesz benne
2021. jan. 29. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%
Volt egy tag, aki mesélt nekem ilyesmit, viszont már nem tudom megkérdezni tőle a pontos részleteket, mert egy cellában hűti a seggét.
2022. jan. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!