Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 40 feletti nők! Van amit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

40 feletti nők! Van amit megbántatok?

Figyelt kérdés

Szoktátok úgy érezni, hogy kár volt kihagyni bizonyos lehetőségeket? Esetleg van, amit nem sikerült megélnetek, pedig nagyon vágytok rá?

A kategóriához igazodó válaszokat kérek 😉

És ha kérhetem, legyetek szívesek írni a korotokat is. Köszönöm szépen! 🙂



2021. jan. 29. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
57%
Nem :-) 42
2021. jan. 29. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Volt, de végül pont így volt jó :)
2021. jan. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
75%

Vannak amiket, akiket sajnálok, hogy kihagytam. Bár olyan is van köztük, amiről tudom, hogy jobb így. Pedig vele valszeg olyat is megélhettem volna amit itthon nem. Szóval összességében sajnálom, de tudom, hogy így a jó.

44

2021. jan. 30. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Volt amit kár volt kihagyni, és volt amit kár volt nem kihagyni. Persze utólag minden "értelmet nyer" (nem, de könnyebb ilyen módon elfogadni).
2021. febr. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!