Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok! Ti szeretitek kidobni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti szeretitek kidobni a melleiteket, vagy inkább takargatjátok? Ha kiteszitek, akkor büszkeségből, vagy inkább pasiszerzés céljából?

Figyelt kérdés
2021. jan. 31. 13:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem büszkeségből és nem is pasi szerzés miatt teszem ki, ha kiteszem. Attól függ milyen felsőt viselek. Nem is takargatom de nem is mutogatom állandóan.
2021. jan. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez változó, ki miért (divat, mutogatás, pasi szerzés, stb...), de az egész a fajfenntartás ősi ösztönéből ered, a női ösztön azt mondja, valaki ejtsen teherbe, a férfi ösztön azt, minél több nőt ejtsek teherbe.
2021. jan. 31. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
46%
Én ritkán rakom ki. Ha néha kiteszem, akkor azért, mert nagyon tetszik egy ruha. Talán 3-4 ilyen felsőm van, valamint egy ruhám ami majdnem köldökig ki van vágva. Ehhez melltartót sem hordok. Push-up és hasonló technikákat nem használok. Kicsi cicim van, én szeretem, de talán ezért is ritkán rakom mutatóba. Házas is vagyok, nem érzem illőnek.
2021. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%

Magamutogatás miatt és a követők szerzése miatt teszik ki.

De ezzel nincs is baj, ha tényleg nagy és szép melle van én azon nevetek, ha valaki a 75B-t nyomja fel a nyakáig, meg a dagadt 80kg-s csajok ahogy próbálkoznak

2021. jan. 31. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Az enyemet nagykabatban is kitettem. Egy dekoltazs mar 18-as ketegoria. Genetikai adottsag. Miutan nagy bo ruhakban is latszik, hogy oriasi, viszont husz kiloval tobbnek is nezhetnek, jo ideje normalisan szuk felsoket hordok. Szeretem, nem szeretem, ez van.
2021. jan. 31. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Akinek van mit, az tegye csak ki nyugodtan. F
2021. jan. 31. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%
Egy ruhám nincs, amiből látszódik a cicim, és pont ezért hatalmas büszkeség, amikor az ágyban kivétel nélkül mindenki megdicsérte.
2021. jan. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
44%

#7

Ez jó, nem személy szerint neked csak annyira prűd vagy, hogy dekoltázst nem mutatsz, de ágyban már több mindenkivel megforodultál.

2021. jan. 31. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Nekem aprók a melleim, úgyhogy igazából nincs mit kitenni.

Ilyenkor télen meg kb állandóan garbót hordok, mert nem akarok megfagyni. Nagyon fázós vagyok. Szóval a "kiteszem a mellem" cselekvése vagy nemcselekvése csak nagymellű nők számára választási lehetőség.

2021. jan. 31. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!