Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Megbocsájtsak a barátnőmnek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megbocsájtsak a barátnőmnek, ha megcsal a szobatársammal?

Figyelt kérdés
Vissza kellett mennem az albiba, mert otthagytam a pénztárcámat, és rájuk nyitottam. Nem szexeltek, de nehéz lett volna letagadni, hogy van köztük valami. Persze próbálják...

2021. jan. 31. 18:55
 1/8 anonim ***** válasza:
96%
Én előtte megkérdezném, hogy miért ment máshoz, illetve mi az, amit tőled nem kapott meg.
2021. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
96%
Akkor valszeg már nem egyszer kefélt félre.
2021. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
79%
Mekkora veréb vagy, küld el az anyjába, de előbb emberesen vágd fingóba!
2021. jan. 31. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
28%
Én azt mondom , mindenki megérdemel egy második esélyt !
2021. jan. 31. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
#4 én azt mondom, hogy aki egyszer megcsinálta az megfogja ugyan úgy többször is.
2021. jan. 31. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
97%

Üljetek le szemtől szembe, beszéljétek meg.

Nem tudjuk, mit láttál, de ha szexet nem akkor 100% az annyira, lehet csak flörtölt vele.

Ha pedig bevallja h. volt köztük valami, vagy csak "majdnem" volt, de megbánja akkor gondold át mennyire szereted. És ha úgy érzed, hogy nem tudnál nélküle meglenni, és tényleg nem csinál többet ilyent, akkor lehet hogy érdemes megadni neki (és a kapcsolatotoknak) még egy esélyt.

2021. jan. 31. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2021. jan. 31. 20:56
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

ezer dolog lehet, még az is lehet, hogy nem szex.

de ha az is, akkor is ezer oldala lehet. lehet csak tombolni akar, lehet csak a tabu miatt, fene tudja. Kérdezz rá, légy őszinte, és ha lehet ne legyél dühös, mert ha dühös leszel, hazudni fog és olyat akar mondani, amivel lehűt téged.

2021. febr. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!