Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Ez valami jel lehet felém az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez valami jel lehet felém az egyik szobatársamtól? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, egy kérdésem lenne felétek.

Koleszban lakom, 3 másik 18-19 éves sráccal.

Több dolog is történt amit nem tudok hova tenni.

Először azt vettem észre, hogy az egyik cipőmben hagyott használt zoknik eltűntek, majd pár órával később visszakerültek.

Illetve néha észrevettem azt, hogy kicsit spermás némelyik, már használt zoknim belseje, de csak a fehér zokniknak. (Gondolom mert abban kevésbé venném észre)


Nem mertem még felvetni előttük hogy ki volt, de idegesítő hogy valamelyik srác az én cuccaimat használja kielégítésre és ez nekem nem nagyon jön be, mert elég kellemetlen hogy a drága, márkás zoknijaimat erre használja. Jóformán szinte mindig azzal kezdek hogy megnézem nem e olyan és csak utánna veszem fel. Mivel sokszor leveszem, cipőbe rakom és még visszaveszem valahova a zoknit.


Csak azt nem értem ha bejövök neki, akkor miért a használt cuccaimba élvez és miért nem adja a tudtomra.


Szerintetek mi lehet a dolog mögött és neki mi a jó abba hogy ahelyett hogy szagolgatná max, össze spermázza a zoknimat?


18f



2020. okt. 4. 17:33
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem csak poénkodsz :D Ha igaz akkor meg cserélj szobát.
2020. okt. 4. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
98%

Picit nekem is kamu szaga van, de ha igaz akkor nagyon egyszerűen megoldhatod, tedd el a zokniaidat, vagy pedig kérdezz rá

Egyébként jol érzem hogy te benne lennék vele valamiben?

2020. okt. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 A kérdező kommentje:

Igen benne lennék vele valamiben, akármelyik srác is legyen az, nem rossz egyik se.

Csak ne b*ssza össze a cuccaimat.

Csak azt nem tudom hogy kérdezzek rá, lehet hogy titokban akarja tartani a másik kettő előtt, szóval igy nem kérdezhetek rá hogy melyikőtök használja a zoknijaimat arra...


Valami ötleteket várok, tőletek ha tudtok

:D

2020. okt. 4. 18:05
 4/28 anonim ***** válasza:
93%
Zokniba papír cetlit, amin leírod, hogy ne ebbe, inkább belém élvezz! 😁
2020. okt. 4. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 A kérdező kommentje:

Hallood ez nem is rossz ötlet.😃

Így csak ő vehetné észre, valami ilyesmit kéne tennem, köszi a segítséget.

Egy próbát megér.

2020. okt. 4. 18:18
 6/28 anonim ***** válasza:
16%
Én beverném az orrát. Ezt nem tűrném tuti, megalázó.
2020. okt. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 A kérdező kommentje:
Na de én nem akarok ártani egyiknek se mert jóban vagyunk nagyon, sőt örülnék ha rájönnék hogy melyik volt az.
2020. okt. 4. 19:59
 8/28 anonim ***** válasza:
95%

Ez az üzenölevél nem rossz ötlet :-)

Bár egyenként is négyszemközt is meg lehet kérdezni, hogy ki volt az ?

2020. okt. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
92%
Mielőtt láttam volna a másik hozzászóló ötletét a cetliről, nekem is ez jutott eszembe, így tényleg csak ő láthatná, a többiek nem, és biztos is, hogy észrevenné. Próbáld meg a cetlit aztán mesélj, ki vagy mi és hogy meg hova sült el belőle. :D
2020. okt. 4. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
32%
Nem tudom miért lettem lepontozva. Csak kis agyagedények udvarolnak így, normális gondolkodású biztosan minimum számonkérné. De ahogy elnézem ezen rajtam kívül senki nem akadt fenn, sőt egyeseknek imponál. Eleve nincs joga senkinák más cuccához hozzányúlni, nehogy beleverni a zokniba. Ezt én megalázónak érezném, azt gondolnám, hogy valaki gúnyt akar űzni belőlem. De nem vagyunk egyformák..
2020. okt. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!