Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » BDSM-re hol találok megfelelő...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

BDSM-re hol találok megfelelő nőt? Hol lehet erre alkalmas nőt megismerni?

Figyelt kérdés
Az a baj, hogy férfiként ha valakinek túlságosan elevenek a vágyai és esetleg szeret durva lenni, az nehezen találja meg a párját és ezáltal a boldogságát is.
2021. febr. 1. 19:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Legegyszerűbben külföldön.
2021. febr. 1. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Azon belül?
2021. febr. 1. 19:38
 3/11 anonim ***** válasza:
UK-ben biztosan találsz, rengeteg ott a perverz, fetisiszta nő. Csehország esetleg.
2021. febr. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Engem izgatnak ezek a dolgok

20/L

2021. febr. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Sok nőt izgat, de ezek csak szavak sajnos. Ez kevés.
2021. febr. 1. 20:23
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem erre nincs fix hely, de sokszor átjön a másik személyiségén, hogy nyitott a durvább dolgokra is. Fogalmam sincs hogy, de én véletlenül botlottam ilyen lányokba. Úgy általában azt vettem észre, hogy intelligensebbek voltak az átlagnál és nagyon jól kommunikáltak. De, ez sem fix, mert találkoztam már nagyon okos, de prűd csajjal is.
2021. febr. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Nem tudnál bemutatni egy ilyen nőnek?
2021. febr. 1. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Az egyik ilyen exem kapcsolatban van, a másik ilyen lánnyal meg még összejárogatok, szóval nem... :D
2021. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Meg, azért egy sub csajnál nem leszel úgy sosem nyerő, hogy mások mutatnak be, hogy hééé, megdugnád.
2021. febr. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Egy szerelmes nő mindent megtesz a párjának. Talán ha normális életet élnél... nem lennének ilyen gondjaid.
2021. febr. 1. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!