Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kicsit kétségbe vagyok esve...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kicsit kétségbe vagyok esve és nagyon kellemetlen, mert a legjobb haveromnak láttam már a farkát és nagyobb neki lankadtan mint az enyém állva pedig 1 évvel idősebb vagyok nála és nagyon cikinek érzem..mit tegyek hogy ez ne legyen ciki?

Figyelt kérdés
Kiröhögne ha meglátná az enyémet véletlenül?
2021. febr. 2. 04:49
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
Tanuld meg nem méregetni a farkadat másokhoz mint egy kisfiú. Genetika ellen nem tudsz mit tenni fogadd el. Amíg irigykedsz, cikinek érzed, stb addig éretlen maradsz
2021. febr. 2. 04:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
A gondolkodásod és a kérdésed miatt többen röhögnek ki.
2021. febr. 2. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
A puncikkal kellene foglalkozni, nem a haverod farkával, agy búza vagy?
2021. febr. 2. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
85%
Cikinek érzed, h 1 évvel idősebb vagy nála?
2021. febr. 2. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Férfi vagy? Akkor ne nyavajogj, hajtsd a nőket!
2021. febr. 2. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tedd túl magad rajta. Én dugtam meg egyik legjobb haverommal 1 csajt úgy, hogy neki vastag 20 cm-s farka van, az enyém vékony, alig 16 cm-s. És nem volt probléma így sem.
2021. febr. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezért ne legyél kétségbe esve, mert látsz még az életben nagyobbat is, meg kisebbet is, mint a Tiéd. Attól még tudsz jól szexelni, nem csak a méreten múlik.Engedd el, ezt a problémát. Tudom magamról, így voltam tini koromban, még nem mentem be katonának.Láttam nagyon sok farkat, állva, lógva,stb. Kisebbet, nagyobbat. Végül rájöttem, hogy nem olyan kicsi az enyém sem, és volt lány akinek ez is nagy ! (nejemnek is kicsit nagy még 30 év után is )
2021. dec. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!