Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mi a véleményetek erről? Ti...

Mi a véleményetek erről? Ti mit éreznétek ilyenkor? Van esetleg valakinek hasonló tapasztalata? Mennyire lenne furcsa vagy kellemetlen helyzet?

Figyelt kérdés
lány vagyok(20) és van egy fiú barátom akit 2-3éve ismertem meg. elég közel állunk egymáshoz de tényleg csak barátok vagyunk semmi nem volt köztünk és neki barátnője van. A helyzet az hogy elég sokan mondják azt hogy az egyik legjobb fiú barátjával kellene együtt lennem, mert nagyon összeillünk. én ezzel nem nagyon foglalkoztam mert szerintem kicsit furcsa lenne hogy valakinek a legjobb fiú meg lány barátja együtt van de lehet csak én vagyok ezzel így. Ha többet találkoznék a barátjával hogy jobban megismerjük egymást akkor látnék rá esélyt hogy összejöjjünk csak félek hogy ez megrontaná a mi barátságunkat vagy kettejükét. Szerintetek?

2020. okt. 2. 15:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
En nem mennék bele mert majd engem beszélnének ki egymas között lehet még a szexualis dolgokat is. Elvegre baratok..
2020. okt. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom... Én fiú vagyok és nekem a legjobb fiú meg lány barátom járnak, az én barátonőm meg a legjobb lány barátom húga. Ők 2 éve vannak együtt, mi csak fél éve, de semmi fura nincs benne. Mi a fiú haberommal nem beszéljük ki egyikűnk barátnőjét se, és szerintem a lányok se minket.
2020. okt. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
KB 17 Lehettem, volt egy legjobb barátnőm akinek volt egy pasija pár hónapja. A pasi összehozott a haverjával. Jártunk kb 1 hónapot..nekem nem jött be. Szakítottam vele. A barátnőm másnaptól nem szólt hozzám. Ez volt vagy tíz éve, de azóta is nagy sebet hagyott bennem. Osztálytársak voltunk és köpött rám. Ha visszamehetnék az időben nem tenném. Szerintem szar ötlet. Legalábbis a saját tapasztalatom miatt. Kellemetlen lenne ha szétmennétek. Keress valakit és legyél azzal aki másoktól független. Sokkal kevesebb a lehetőség a szarkeverésre is.
2020. nov. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem az regen rossz, ha erzelmi kerdesekben jozan megfontolasbol kell donteni. Nevetseges.
2020. nov. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!