Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, ti szoktátok a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, ti szoktátok a barátnőtök punciját izgatni, nem a farkatokkal, vagy nézni ahogy csinálja?

Figyelt kérdés
Én nem szeretem, szerintem ha az aktus mellé ilyen is kell akkor az azt jelenti hogy a pasi nem eléggé ügyes vagy méretes (vagy a csaj leszbi). A barátnőm állandóan ilyesmivel próbálkozik, hogy magának csinálj, csak oda teszi az ujjam. Múltkor együtt akart maszturbálni, gondoltam legyen, nincs semmi ha ő is ott van, ő egy idő után átvette tőlem, majd a végén meg volt sértődve hogy remélte hogy én is segítek neki. Mit csináljak hogy ne legyen ezekre igénye? Ki lehet valamivel váltani?

2021. febr. 2. 10:38
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Tudod nem minden nő képes a hüvelyi orgazmusra és ezért kézzel rásegít mert ő is szeretne elélvezni. Ez nem azt jelenti hogy nem csinálod jól. Ne akard megváltoztatni. Örülj neki hogy ennyire el tudja engedni magát, az én barátnőm is ilyen volt de nekem baromi izgató volt. Próbáld meg elfogadni és te is segíts neki. Ne legyél önző. Neki is kijár az élvezet.
2021. febr. 2. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem a kérdés koncepcióját, mert kemény farokkal a csiklót kivülről is lehet ingerelni, mint egy nagy ujjal. S lehet vibrátort benyomni a punciba és az sem a farkad.
2021. febr. 2. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj barátom, bocs de tanulni kell a szexről... Ha leszbi lenne nem veled lenne, mert nem jönne izgalomba tőled.

Azért teszi oda a kis kezecskédet mert ahogy az #1-es is írja erőteljesebb csikló izgatásra, stimulusra van szüksége ahhoz hogy eljusson a csúcsra. A nők 40-60%-a bizony ilyen, csak így tud eljutni a csúcsra. Szóval ha odahúzza a kezed akkor bizony simogasd, a közös maszturbáció meg kellemes előjáték. Ettől ne érezd már magad kevesebbnek.

2021. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Önző vagy! Mi az hogy ő segít neked, te meg ki vagy akadva, hogy megsértődik.. még szép. A szex nem csak arról hogy bedugod a farkad és azt ki-be huzogatod, lehet neked ez elég, de egy nőnek nem! Teljes mértékben egyetértek az előttem szólókkal. Örülj neki, hogy megbízik benned és el tudja engedni magát igazán. Később baromi nagy önértékelési problémát tudsz ezzel okozni.

Légy férfi és ne az legyen a fő célod, hogy csak neked legyen jó a szex, ez két emberről szól!

2021. febr. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
98%
Szakíts vele. Nem érdemled meg.
2021. febr. 2. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
99%
5ös vagyok, javítok: Egy nőt se érdemelsz.
2021. febr. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Több előjáték nagyobb élvezet...
2021. febr. 2. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom nyalni se szoktál de a szopást elvárod. Imádom mikor az ilyen férfiak kiírják a nyűgjüket és támogató válaszokra számítanak de most olyan embereket fogtál ki akik férfiként szeretnek foglalkozni a nőkkel vagy olyan nőket akik igénylik a törődést. Szakíts vele. Nem érdemled meg. És #6-ossal egyet kell értenem, egy nőt sem érdemelsz meg amíg ilyen önző vagy és ilyen hozzállásod. Ezen a téren változtatnod kell kisapám és nem kicsit.
2021. febr. 2. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Most szexuális naplót szeretnél, ki hogy csinálja?:)
2021. febr. 2. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Közös masztit én is imádom. Amúgy szoktam ujjazni és nyalni is, de főleg ujjazni, mert nem bírom sokáig, így ritka az olyan csaj, aki a farkamtól elmegy. 24f
2021. febr. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!