Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csak nekem esik rosszul az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak nekem esik rosszul az "átlagos nő" titulus?

Figyelt kérdés

Lehet, hogy velem van a baj, de én nem szeretnék olyan pasival együtt lenni és szexelni, aki átlagos nőnek gondol.

Sok férfi gondolja ezt a párjáról?

Én soha nem így jellemeztem volna azt, akivel együtt vagyok, még ha láttam is rajta, hogy nem egy macsó, akkor is a tulajdonságai a legvonzóbbá tették számomra.

Hogy vagytok ezzel, Kedves Férfiak?



2021. jan. 28. 09:08
1 2 3 4
 1/33 anonim ***** válasza:
38%
Akkor ne legyél átlagos.
2021. jan. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/33 A kérdező kommentje:
Szerintem a maga nemében senki nem az.
2021. jan. 28. 09:11
 3/33 anonim ***** válasza:
64%
Ez közhely.
2021. jan. 28. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/33 anonim ***** válasza:
97%

Mint ahogyan az is közhely, hogy "minden test gyönyörű".


Hogyne...

2021. jan. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/33 anonim ***** válasza:
83%

Nem, én olyan csajjal jövök össze akit jobbnak látom mint magamat ( lefelé nem kúrunk!)

Na hát ezért mindig jobbnak látom a barátnőmet mint az átlag. De igazából jobbak is szoktak lenni.

Amúgy meg miben vagy átlagos? Test, arc, személyiség, szex?

29f

2021. jan. 28. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/33 A kérdező kommentje:

Nem erről szól a kérdés.

Arról szól, hogy itt sokszor olvasom ezt a kifejezést és ez felkeltette a figyelmem. Nem szoktak egyébként ezzel illetni, egyszer mondta nekem egy pasi, mert nem vagyok plázacica, de nála az átlagos nem azt jelentette, mint másoknak.

2021. jan. 28. 09:25
 7/33 anonim ***** válasza:
69%
Én pedig átlagos férfi vagyok (még). A következőt pedig nem haragból írom (nem haragszom senkire) hanem higgadt és objektív, analisztikus szemszögből: senkit az égegyadta világon nem érdekel hogy nekünk mi esik rosszul. Senki nem fog a kedvünkért kijönni valami píszí kifejezéssel csak nehogy megbántódjunk. És még ha meg is tennék: az hazugság lenne. Az embereknek eltérő adottságaik vannak, van aki ebben előnyösebb, van aki abban. Az ismerkedésben (ami amúgyis az egyik legdarwinistább területe a modern életnek) nincs olyan hogy mindenki egyformán vonzó. Aki mást mond az hazudik.
2021. jan. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/33 A kérdező kommentje:
Igen, közhely. Bár igaz.
2021. jan. 28. 09:41
 9/33 anonim ***** válasza:
86%

Ha a pasid téged átlagosnak titulál, azt úgysem fogja neked megmondani (legalábbis én nem tudom elképzelni). De amúgy egy kicsit felfújt problémának érzem ezt.

Az a volt barátnõm, akit szerettem és a legjobb volt vele a szex, ha pl fényképet láttam róla, mindig megállapítottam, hogy sem arcra, sem alakra nem az a típus, akitõl elájulnak a férfiak. De ezt csak magamban gondoltam és nem befolyásolta a vonzódásomat.

2021. jan. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/33 A kérdező kommentje:
Még mindig nem rólam szól a kérdés, csak érdeklődöm.
2021. jan. 28. 09:54
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!