Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ha egy olyan lány...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha egy olyan lány barátotokkal ölelkeztek hosszasabban, akit szépnek tartotok, akkor is lehet erekciótok a lány miatt?

Figyelt kérdés

20 év körüli tapasztalatlan lány vagyok, kissé szégyenlős, de gondolom ez, a kérdésem megfogalmazásából is érzékelhető.

Van egy 30-as férfi, akivel nagyon jóban vagyunk, de egyelőre csak barátok vagyunk, mert azt mondja, hogy még nem érez irántam szerelmet, viszont szépnek tart.

Szeretnék vele hosszasan ölelkezni (semmi tapi), viszont megfordult a fejemben, hogy ha szépnek tart, akkor vonzódik is hozzám, és lehet, hogy ölelkezés közben akár erekciója is lehet. Hogyha ő ezt tudja magáról, hogy ilyen is történhet, félek, hogy emiatt nem fog belemenni egy hosszas ölelkezésbe, nehogy elriasszon vagy ilyesmi.


Szóval a kérdésem az, hogy mivel szépnek tart, emiatt lehet erekciója egy hosszas ölelkezés közben vagy nem, mivel csak barátként tekint rám? Valaki legyen olyan kedves és magyarázza el, hogy is van ez! :)



2021. febr. 2. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:
52%
Lehet neki igen. De, ha csak baratok vagytok, nem hinném, hogy lesz.
2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
77%
Igen.
2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
52%

éhes vagy?

dobj be egy Snickerst

2021. febr. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet neki erekciója, és ha tudja is, és belemegy, annak nem csak ölelkezés lesz a vége ;))
2021. febr. 2. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
84%

Elmagyarázom... tizenévesen bármitől feláll, ha meglátod a tejeszacskót a pulton attól is. Harmincason... meg egyénfüggő, van akinek ugyanúgy szinte bármitől, de a többségnek némi plusz inger, vágy kell hozzá. Ráadásul ezernyi tényezőtől függ ugyanazon embernél/párnál is, mikor élveztél utoljára, mennyire vagy fáradt stb. stb. stb.


Szóval ezen ne spekulálj, ha ölelkezni akarsz vele akkor tedd meg. S ha feláll közben akkor mi van??? Vedd dicséretnek, gondolom van annyira érett fejben hogy nem fogja ott helyben előkapni. Meg annyira van rutinos hogy tudja mikor kell "jelét adni" amikor elismerést, vágyat jelent és mikor nem kell "jelezni" mert csak szimpla szatírkodó magamutogatásnak gondolná a másik fél.

2021. febr. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

hogy lehet ennyit agyalni egy ölelésen?

amúgy nekem elég sok csajbarátom volt tizenévesen, de nem emlékszem, hogy egy baráti öleléstől csak úgy merevedésem lett volna.

2021. febr. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

A kérdésre a rövid válaszom, hogy igen felállhat minden további nélkül.


A kicsit kibővített válaszom, hogy nekem - hangsúlyozom, csak a magam nevében beszélek - ez nem attól függ, mennyire látlak szépnek; úgy gondolom, ezt nevezik "kémiának".


A bónusz véleményem: szerintem ezt oltárian túlagyaltad, ekkora előkészületet egy ölelkezésre még nem hallottam :).

2021. febr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nincs olyan férfi és nő közt hogy csak barátság. Szerintem azért nem mozdul rád, mert nagyon fiatalnak tart magához képest.

Viszont biztos vagyok benne, hogy titokban nagyon szívesen megdugna.

2021. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!