Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Három hete járunk.Nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Három hete járunk.Nagyon szeretné a szexet már,de én még várnék vele. Félek,hogy megharagszik.Mi tévő legyek?

Figyelt kérdés
2021. febr. 3. 06:12
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem birja keresni fog mást. Haragudni nem hiszem hogy fog
2021. febr. 3. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
94%

17 évesen én sem akartam vna 3 hét után szexet. 27 évesen nem érezném elkapkodva. 37 évesen a harmadik randin leteperném, ha 'úgy' hat rám.

De hogy megfelelésből csináljak bármit, ami csak akkor esne igazán jól, ha nagyon vágyom rá.... kizárt!

2021. febr. 3. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Természetesen várjatok még addig, amíg Te is kívánod.
2021. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha már nagyon akarja, akkor a p**cidra hajt, s nem téged keres...
2021. febr. 3. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
17%
Én már az első randin lefeküdnék vele, ha megvan a kölcsönös szexuális vonzalom! ☺️
2021. febr. 3. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

3 hete ha nem var rad akkor csak az kell neki. Addig várj amíg biztos nem vagy abba hogy akarod őt. Ennyi.

Max kezimunka de meg azt sem 3 hét???!!! Az semmi.

Tesztelt le a pasit?

És ha meg haragszik, legújabb tudni fogod hogy nem érdekli mit érzel?

2021. febr. 3. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nezd kerdezoezt majd megtanulod ha neked valami nem esbe jol, meg nem akarod es a masik ezert megharagszik rad akkor nem illetek ossze. Hiaba tetszik, hiaba minden SENKI sem er annyit hogy rossz erzeseket okozzon egy kapcsolatban.
2021. febr. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha ezért megharagszik, akkor annyit is ért. Az ilyenért nem kár. Legalább időben rájössz, hogy csak az érdekelte benned, ami a lábaid között van.
2021. febr. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!