Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire lehet gyakori, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire lehet gyakori, hogy egy nő vaginális szextől 1-2 percen belül elélvez úgy, hogy közben nem izgatja a csiklóját és behatolás előtt nem is nagyon volt sokáig előjáték?

Figyelt kérdés

2018. szept. 23. 12:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
92%
Ez rohadt ritka
2018. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

Nagyon ritka

Van aki meg el se tud élvezni hiába izgatják sokat

2018. szept. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
73%
Javaslok egy jó flashlightot, annak elég a te 1-2 perced előjáték nélkül is.
2018. szept. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
71%

Ha előtte nincs, ami kellően felizgasson, akkor nem. A csiklót "piszkálni" amúgy sem tanácsos időelőtt.


Viszont egy incselődős nap után, 5-10 perc csókolózás, simogatás, fogdosás után...mikor már odáig vagyunk mindketten, akkor igenis lehetséges. :) de ehhez tényleg az kell, hogy már alig várjam.

2018. szept. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Van olyan, hogy valaki magától a behatolástól átél orgazmust, de olyan ritka, mint a fehér holló.
2018. szept. 23. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

3-as, köszi a tippet, a műpuncit meghagyom neked, én az igazit szeretem :)

és ne magadból indulj ki, lehet te két perc után elsülsz, én meg akkor amikor akarok, de ezt nem fogom neked bizonygatni.


a nem sok előjáték alatt azt értem, hogy nem volt mondjuk fél óráig nyalva vagy ujjazva a nő :)


barátnőmnél elég gyakran összejön amúgy, kíváncsi voltam mennyire lehet ez gyakori.

2018. szept. 23. 14:38
 7/14 anonim ***** válasza:
75%
Nekem sokszor sikerül, igaz iszonyat sok orgazmus is.
2018. szept. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
40%
Nem túl gyakori. Inkább próbálj magadon változtatni. Ne legyél gyorstüzelő, és izgasd fel tisztességesen a nőt.
2018. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
31%

Az én párom ilyen. Ha nagyon be van indulva kb 3-5 perc alatt elélvez.

De ne reménykedj, te sosem dughatod meg :P

26F

2018. szept. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

#6

Rendben. Majd mikor először leszel nővel, arra azért figyelj, hogy fél óra előjáték nem biztos, hogy elég

:D

2018. szept. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!