Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit csináljak a barátnőmmel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a barátnőmmel ha nagyon hangos lesz szex végén?

Figyelt kérdés
Szüleimmel élek és nem akarom hogy ők is hallgassák. És a szomszédba is tuti hallani. Este szoktunk este van rá idő de inkább már úgy csináltuk hogy akkor mikor nincs itthon senki.
2021. febr. 3. 23:25
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Mondjuk beszéld meg vele hogy ne ordítson, mint egy oroszlán.
2021. febr. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
49%

Oroszlán az, aki nem csendben élvez? Nem hinnem.

Én is ilyen vagyok, de attól, ha tudom vannak a szomszéd szobában, kontrollalom magam. Van hogy párom teszi a számra a kezét, de ő is van hogy párnába nyomja a fejét elvezeskor mikor a gyerek már alszik :D


A jó szex mocskos és hangos.

2021. febr. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg nagy mázlista vagy.
2021. febr. 4. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%
Örülj neki, hogy nem csak fekszik csendben, mint egy darab fa. Mellesleg, szintén nem csendesen élvező nőként mondom, piszok nehéz visszafogni magam, pedig muszáj a gyerekeink miatt.
2021. febr. 4. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
30%
Élvezd! A többiek pedig irigykedjenek csak... :D
2021. febr. 4. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
74%
Rakd a szájába.
2021. febr. 4. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én befogom erősen a száját,de figyelj hogy az orrát ne, nehogy megfulladjon a tenyerembe szokott üvölteni de a szobán kívülre már nem jut a hang
2021. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!