Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik! Előfordult már veletek,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Előfordult már veletek, hogy szexkapcsolatban elkezdtetek többet érezni? Lett belőle végül rendes kapcsolat, vagy leléptetek inkább?

Figyelt kérdés

Miből derül ki, hogy ha ez már több, mint szex a férfinak? Lehet esetleg jelzés, ha egyre többször tervez közös programot a hálószobán kívül is? Ha egyre bensőségesebbek a találkozók és nem csak a szexre van kihegyezve?

És ne mondjátok légyszi, hogy kommunikáljak vele, kérdezzem meg! A helyzet az, hogy én az elejétől fogva rendelkezek bizonyos érzelmekkel, ragaszkodással, amiket ő elfogad/ott, én pedig elfogadom azt, hogy ő nem vágyik egyelőre párkapcsolatra. Ezt átbeszéltük. Nem szeretném újra felhozni a témát, mert félek, pont ezért szalad majd világgá.

Szóval pasik, akikkel történt már hasonló, mondjátok el a véleményétek légyszíves!



2020. szept. 20. 14:12
 1/7 anonim ***** válasza:
74%

Elkezdett féltékenykedni a feleségemre. Pedig megbeszéltük hogy nem lesz ilyen. Én soha nem kérdeztem hogy a férjevel milyen a viszonyuk, mikor fekszik le vele.

Szakított velem mert nem tudta elviselni hogy a pàrommal is szexelek.

2020. szept. 20. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Volt már ilyen. A nő komolyan vett és bejöttem neki. Ezért bennem is elkezdett kialakulni valami. De már el volt rendezve a költözésem és új munkám plusz akkoriban a gyerekét se akartam hirtelen nevelgetni. Úgy hogy még egy év mulva találkoztunk egy menetre de akkora már randizgatott egy palival és mondta hogy összejönnek. Így ennyi volt ez. Több hosszútávú szexkapcsim nem volt

27f

2020. szept. 20. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Konkretan rakerdezett most csak dugunk vagy van mas is, jovore hazasodunk :)
2020. szept. 20. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igen, volt ilyen. Én kezdtem többet érezni és a lány lelépett! F.
2020. szept. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
72%
Én csak akkor kezdek suexkapcsoaltba, ha többet érzek. A lényeg az önkontrol, de magamat fosszam meg extra élvezettől?
2020. szept. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen.Most is van egy férjezett nő,és csak szexet szeretne,de ezért is dilemmázok rajta,hogy egyáltalán belemenjek-e.Mert nekem esélyes,hogy kevés lenne a csak szex.
2020. szept. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Volt már,12éve,azóta Ő a párom
2020. szept. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!