Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 23 évesen lehet még szűz egy fiú?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen lehet még szűz egy fiú?

Figyelt kérdés
Nagyon nyomaszt ez engem, hiány éreztem van hogy én ezt még nem tudom pedig biztos nagyon jó lehet. A normálisak már rég tudják ennyi idősen hogy milyen párkapcsolatban lenni.
2021. febr. 5. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
86%
Lehet. De lehet tenni is ellene, ha zavar.
2021. febr. 5. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Lehet - te (is) vagy rá az élő példa, sőt van aki még ennél idősebben is szűz. Most szemét troll leszek, tudattad a világfájdalmadat, s TE mit teszel ellene hogy ez megváltozzon?!
2021. febr. 5. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Még 28 évesen is.
2021. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
A normálisak? Attól mert szűz vagy nem számítasz kevésbé normálisnak másoknál, ne nézd le magad ennyire. Igen van aki megtalálta 17 évesen élete szerelmét akivel 40 évesen is együtt lesz, de vannak akik a hátuk közepére sem kívánnak egy kapcsolatot. Nem lesz attól jobb vagy rosszabb az életed mert neked ez egyelőre "kimaradt". Valakinek a bulizás, valakinek a családdal töltött idő, valakinek az utazások maradnak ki. Inkább állj hozzá pozitívan és ahogy a kettes is írta, tegyél érte :)
2021. febr. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet. 40/f/szűz.
2021. febr. 5. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
37%
Vannak akik tesznek érte hogy ne legyenek azok és vannak akik siránkoznak neten, de ezzel nem vagy egyedül nyugi, rengeteg ciki hogy xy évesen szűz vagyok? Kérdés vna.
2021. febr. 6. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Lehet 53Fszuz
2021. febr. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!