Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy 32 évesen tapasztalatlan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 32 évesen tapasztalatlan férfi elérheti-e valaha azt, hogy ne csak prostituáltak szexeljenek vele?

Figyelt kérdés
2021. febr. 6. 00:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
95%
Kérdés, hogy a szex a cél vagy a kapcsolat
2021. febr. 6. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
Bármi is legyen az, igen.
2021. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Légy férfi és szerezz önbizalmat. Nem várhatod a lányoktól, ha önmagadban sem hiszel!
2021. febr. 6. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
91%
El... rajtad függ. Viszont tanács bro' tartok tőle olyan mértékű önbizalom-hiányod van, frusztrációk vagy egyéb akadályozó mentális tényezők lehetnek a háttérben hogy ha eddig nem sikerült tököt növeszteni egyedül akkor ezután sem fog menni. Szóval kérd szakember segítségét.
2021. febr. 6. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
93%

Barátnőd nem egyszerűen, de lehet: a legtöbb nő ha szerelmes a ferfiba túlteszi magat az ilyesmin (mondjuk én az a kissebbseg vagyok akinek bejön az ilyesmi, de ez ritka, sose talalkoztam magamhoz hasonlóval).


Na de az alkalmi szexkapcsolatot erkölcsös keretek között nem fogod tudni letrehozni. Ott ugyanis a nők a tapasztalt faszikat keresik, es nem akarjak tanítgatni a masikat: ha hazudsz, de kiderül, hogy jó vagy az ágyban akkor sosem fogja megtudni senki, hogy hazudtál es igazából mindkettőtöknek jó élménye lesz. De ha hazudsz, és nem lesz jó akkor a csaj is csalódni fog, meg a te (mar eleve törékeny) önbizalmad darabokra fog törni - annyira, hogy lenyegtelen, hogy a lany szűznek gondol vagy egy nagyzolós pöcsnek.


Sok úr szerint megoldás, ha prostizol, en azt mondom, hogy akkor vedd igénybe ha a szűzesseged nagyon nagy gátlasokat okoz, de tapasztalatot szerezni ne feltétlenül így akarj, vagy keress olyan lányt aki az ügyfelek visszajelzése alapján tenyleg tanítja az embert.

2021. febr. 6. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonymousreview60 ***** válasza:
95%

Ahhoz, hogy barátnőd legyen, kell egy fellépés stb. (és itt nem a motorra és a motorosszerkóra kell gondolni). Neked - alappal vagy anélkül - komoly önértékelési gondod van, amin saját magad már nem tudsz érdemben segíteni. Kérd pszichoterapeuta segítségét, mint én! És akkor nem 38 évesen lesz barátnőd és veszíted el a szüzességedet, mint én. Nem éri meg várni. Lépj most!

Pszichologuskereso.hu. 10.000 Ft/45 perccel számolj!

2021. febr. 6. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
84%
A hozzáállásod miatt igen. Ha változtatsz, akkor majd értelmes nő is szóba áll veled.
2021. febr. 6. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
15%
Az összes válasz rossz. Primitív ember letudja azzal, hogy önértékelési probléma, de ilyenről szó sincs. Sőt, pont az ellentéte. Tisztában vagy magaddal, és azzal, hogy hiába próbálkozol, nem sikerül. Ilyenkor természetesen jobb nem próbálkozni, és megkeresni a hibát. Lehet plasztikai sebész kell előtte, vagy fogyókúra. Te tudod, milyen nők jönnek be, ha átlagjulik, ahhoz nem kell sokat alakítanod magadon, de ha csak modellek, akkor sokat kell minden téren.
2021. febr. 6. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem a 8-as válasz totál rossz, még a hozzáállása is.
2021. febr. 6. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
15%
9, mert nő vagy, vagy alacsony igényű.
2021. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!