Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom azt mondta kicsit...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom azt mondta kicsit unalmas neki a szex ezért szeretnék újítani. Amit nagyon szeretnék kipróbálni az a jégkocka. Szerintetek ez neki is izgató vagy ezzel inkábv csak 'magamra' gondolnék?

Figyelt kérdés
Néztem csomó új pózt, szeretnék venni egy kamaszutras konyvet is es nehany szexjatekot. Egyebkent kivan engem sokszor csak azt mondta igenyelne nemi ujdonsagot. Velemenyek, otletek errol? Ferfiakat is lehet jegkockaval izgatni vagy ez csak noknek jo?

2021. febr. 6. 13:52
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
Hát nem tudom, nekem nem unalmas. Ahogy az evés, és az alvás sem unalmas. Amúgy, ha unja, miért nem ő újít? Kérdésedre válaszolva fogalmam sincs, hogy a te partnerednek mi izgató, és mi nem.
2021. febr. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
55%

Oh Oh! Szürke 50 árnyalata, mi? :D


Teljesen normális, ha megunja valaki a szexuális együttléteket, mert az monotonná válik az évek során. Ebben nincs semmi szégyellnivaló. Az új pózok, helyek, a szerepjáték... mind jó ötlet. Fő a kommunikáció! Ha mind a ketten benne vagytok a dologban, akkor az normális.

2021. febr. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
Soha nem fogom az ilyet megérteni. Akinek unalmas az, hogy a szerelmével, aki neki a mindene, együtt lehet, és együtt elérhetik a gyönyör csúcsát, ha ez unalmas tud lenni, akkor ott vele - vagy magával a kapcsolattal - komoly gondok vannak.
2021. febr. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%

Semmi az a jégkockás baromság.


Popi nyalást, és prosztata masszázst adj neki!

2021. febr. 6. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
76%

Ezzel nem feltétlenül értek egyet. Például a mi kapcsolatunkban az őszinteség és a kommunikáció meg van. A párom elfogadja, hogy változnak az igényeim, mert a kapcsolatunk során én is változtam. Ami korábban jó érzést keltett, az mára kellemetlen. Mondjam azt neki, hogy folytasd, nagyon jó? - miközben rossz érzés?


Egy kapcsolat akkor jó, ha a felek meg tudják beszélni a gondokat és tesznek a változásért. Akkor vannak gondok, ha csak nem érdeklődnek a másik gondolatai iránt...

Egyébként is, nőként mondom, hogy a szenvedélyre szükség van, és ha valaki ezt a változássokkal kívánja elérni, akkor az teljsen oké!

2021. febr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
62%
Jelmezek, szexy fehérneműk... én ezt ajánlanám neked! :) L26
2021. febr. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
83%
Nagyon veszelyes ostobasagok terjednek a koztudatban. Mas egy hutobol elovett targy, de ajegkocka konkret fagyasi serulest okoz. Immar ot eve van az arcomon nyoma, lezerrel majd kezeltetni akarom. Kis okos noi magazinocska tanacsara jegkockaval dorzsoltem az arcom, es ahol par masodpercig ott tartottam, gyonyoruen elfagyott. Picike, de erted, ugye.
2021. febr. 6. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!