Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tanácsok első orálhoz?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tanácsok első orálhoz?

Figyelt kérdés
A pasim szeretné, ha végre orálisan is csinálnánk, de én még nem csináltam ilyet (ezt tudja is). Szóval van valami, amire figyelnem kellene? Azt tudom, hogy ne fogazzak pl, de vannak még dolgok, amivel el lehet rontani? És mennyire fontos az, hogy a számba élvezzen el? Elsőre talán még ezt nem akarnám.
2021. febr. 6. 16:12
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Nagy van neki? Melytorok miatt kerdem.
2021. febr. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Átlagos hosszú, de vastag. És kicsit tartok a mélytoroktól is, nem tudom, hogy elsőre bevállaljam-e.
2021. febr. 6. 16:17
 3/9 anonim ***** válasza:
69%

Van egy csomó hasznos anyag a neten, főleg angolul. Igyál sok folyadékot, hogy mindig jó nedves legyen a szád és a pasid farka. Mélytorkozást gyorsan felejtsd el az első orálnál.

Kóstolgasd, csókolózz a farkával és simogasd, cirógasd bátran, masszírozhatod - nedves kézzel. (Síkosító, glicerin (még édes is), masszázsolaj - ezt nem tudom milyen ízű...). Sok - sok technika van, amit a nyelveddel és a száddal is csinálhatsz (pl. 'dugóhúzó', 'pillangó', stb.), olvass utána, amelyik megtetszik, abból egyet - kettőt kipróbálhatsz.

Egyelőre inkább csak hamgolódjatok egymásra, tapasztald ki, pontosan mi esik neki jól. Mindig a finomabb, lassabb mozdulatokkal kezdd, nem szabad nekiesni erőből míg nem jelzi határozottan, hogy ő nagyon erősen vagy netán durván szereti...

Hogy hova élvezzen: ne akard lenyelni, kérd, hogy mindenképpen jelezze, mielőtt eldurranna. Más kérdés, hogy megvan az esélye annak, hogy annyira felizgulsz te is az eseményektől, hogy nem akarod majd kiengedni az ajkaid közül: akkor majd jelzed neki, hogy tudod mit kértél, de jöjjön mégis. Ami fontos: a te döntésed legyen, és azt válaszd, amit valóban kívánsz. Hosszútávon csak akkor fogod szeretni az orális szexet adni, ha sosem kényszer alatt cselekszel, hanem szabadon fedezheted fel a saját örömforrásaidat és határaidat ebben, szem előtt tartva a partnered vágyait, jelzéseit.

2021. febr. 6. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Rendben, köszi szépen! Olvastam már ezekről a technikákról, szóval akkor egyet kipróbálok közülük. A mélytorkot akkor elfelejtem :D És akkor mondom neki, hogy nem szeretném, ha a számba élvezne.

Még egy kérdés: ha esetleg mégis a számba élvezne véletlen, akkor gáz, ha kiköpöm? xD

Bocsi a sok hülye kérdésért, de szeretném neki jól csinálni, és úgy, hogy nekem is jó legyen.

2021. febr. 6. 16:34
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, ha kiköpöd. Ha a kérésed ellenére a szádba küldi, akkor bunkó. 13 éves kora óta tudja ő is előtte 10-15 mp-el, ha "point of no return" van. Annyi idő alatt tud szólni. Ha nem tette, megszivatott. Esetleg a melledre is engedheted ha időben szól és te is egyetértesz vele, hogy még nem jött el az ideje a szájbaélvezésnek. Szopásnál az ő élvezete van fókuszban, de nem csak ő számít, hanem te is, erre figyelj. Nem tudsz "valamilyen áron" őszintén örömöt okozni, mert egy idő után utálni fogod és szívességnek/kegynek érzed azt, amit ilyen kicsikart módon teszel. Ezzel senki sem nyer hosszabb távon, csak azzal, ha te is élvezettel okozol élvezetet.
2021. febr. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Jól értem, hogy te nem vágysz erre, csak a pasid, ugye? Te engedsz neki, mert ő kéri. Meg amúgy is tudod, hogy ez így szokás.

Lehet másként is. Amikor a szerelmednek akarsz mindent megadni, magadtól. Olyankor nem az jár a fejedben, hogyan kell. Amúgy is, ahány férfi, annyiféle érzékenység, pont úgy, mint ahogyan a nőknél. Majd megtapasztaljátok.

2021. febr. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyanús, hogy te még nem igazán vágysz rá... Akkor ne tedd. Viszont ha a párod tapasztaltabb, és te kívánod, ő kezdésnek nyalhat téged - boldoggá - akkor alig várod majd, hogy viszonozd az élményt. Nem annyira jók az egyoldalú dolgok, pláne ha nem belőled fakad, hogy te most csak adnál.
2021. febr. 6. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Abban igazatok van, hogy nem egy hű de nagyon vágyom rá. Csak felhozta a dolgot, és azt mondta, akkor ő is csinálná nekem (erre pedig vágyom), szóval nem csak én adnék neki, nyilván. És úgy vagyok vele, ha ő megcsinálja, akkor nekem is viszonozni kellene. Szeretek neki örömet okozni, és szeretném ezt is jól csinálni, azért érdeklődöm.

De azt hiszem nem kellene így túlgondolnom, lesz ami lesz, és azt teszem, amihez kedvem van.

Köszi a válaszokat :)

2021. febr. 6. 19:29
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha te vágysz arra, hogy kinyaljon, és az jól sikerül, akkor abban a felfokozott hangulatban könnyen lehet, hogy valóban akarni fogod a viszonzást, és akkor menni is fog. A pasik egyszerüek...
2021. febr. 6. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!