Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Eletem elso nagy szerelmet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eletem elso nagy szerelmet szeretnem leszopni de izgulok hogy nem fog elelvezni meg hogy jol csinalom e. Mit tanacsoltok?

Figyelt kérdés

2020. szept. 23. 22:49
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
próba szerencse, ne hagyd ki :)
2020. szept. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
84%
Ne fogazz és nem lesz gondja :D
2020. szept. 23. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
38%
Gyakorolj rajtam.
2020. szept. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
78%
Nyílván benne van a pakliban hogy bénázol esetleg mivel első alkalom ez nem ösztönös mint pl a levegővétel nyílván tanulni kell de ezzel őis tisztában van hidd el megértő lessz,jelenleg a legrosszabb amit tehetsz hogy ilyeneken idegeskedsz
2020. szept. 24. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne hagyd abba
2020. szept. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Siker?😃
2020. szept. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, csináld ami jólesik neked és neki. Figyelj hogy a párod élvezze, de te se érezd magad kellemetlenül. Ez olyan, amit gyakorlással lehet megtanulni, de ha örömmel csinálod akkor ez mindkettőtöknek édes időtöltés lesz.
2020. szept. 29. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!