Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lehetetlenség, hogy egy 30 év...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehetetlenség, hogy egy 30 év feletti tapasztalatlan férfi prostizás nélkül elveszítse a szüzességét?

Figyelt kérdés
2021. febr. 7. 19:32
 1/7 anonim ***** válasza:
45%
ha ekkora lúzer, akkor igen
2021. febr. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
92%

Igen lehetséges, ahogy a lottó ötös is... Normál ismerkedési móddal elég problémásan, bár nem lehetetlen. Össze kell szedni a tökeidet hogy befutó legyél. S NEM, nem a tapasztaltaid alapján fognak dönteni a nők, hanem hogy emberileg mennyire vagy vonzó, szimpatikus - ehhez meg ismerkedni kell.

Avagy lemész egy swignerbe és ott ha normálisan viselkedsz akkor be tudsz szállni többesekbe. Viszont ehhez is CSELEKEDNI kell, s ha ott vagy neked odamenni megkérdezni csatlakozhatsz-e mert ott sem fog egyetlen nő sem magára rántani.

2021. febr. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
76%
Nem lehetetlenség, 30 év feletti férfiak talán nem jönnek össze nőkkel? A nőnek nem kell tudni hogy szűz vagy. Az más kérdés, hogy ha eddig nem ment akkor valószínűleg más oka van.
2021. febr. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Nem lehetetlenség. Egyébként én amikor 18 voltam kb. előtte még csók sem volt semmi. Aztán a Vonzás Törvényét kezdtem el hasznáni és mágikus csoda módon az első radim nagyon gáz volt, másodikból meg lett majdnem egy 3 éves csodás kapcsolat (tovább is mehetett volna én lustultam el úgymond). Hát figyi, az hogy hány éves vagy meg ilyenek, ezeken nem kell izélni semmilyen szempontból. Mi az ami kell.. Szeresd önmagad, minnél jobb érzésed legyen önmagaddal kapcsolatban (pl. fantasztikus vagyok). Valószínűleg ez nem fog menni elsőre, akkor kisebb pozitívumokat kell először mondanod. Másik pedig képzeld el amit szeretnél, érezd a jó érzést és ha tényleg tudod érezni a jó érzést akkor meg is tudod valósítani. Nekem már rengeteg sikerem van ezzel. Kevin Trudeau A te kívánságod a te parancsod fent van magyarul is youtube-on ha nem tudsz angolul, egyébként pedig angolul Wish is your command a címe. Na ebben igazából benne van minden amit tudnod kell alapvetően. De rohadt sokszor meg kell hallgatni ahogy mondja is az anyagban és alkalmazni. Aztán simán lehetséges, de nyílván nagy munka megváltoztatni a gondolataidat, de ha nagyon akarod nagy dolgokat érhetsz el.
2021. febr. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem, én 38 vagyok de tavaly voltam először nővel.
2021. márc. 7. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Miért is lenne lehetetlen?

Bár nem tudom mi a baj a prostival ebben az esetben? Felhívod, megkérded mennyi a szüzesség elvétele. Azt had szóljon. (Mond el őszintén, hogy szűz vagy neki)

Ha van lehetőséged sztem szerez be tablettát is. Nem vicc tényleg kellhet. Mert annyira fogsz izgulni, hogy nem fog felállni, vagy a másik lesz, hogy megfogja és eldurransz.

2021. márc. 7. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen. Tinder.


30F

2021. jún. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!