Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mivel magyaráznátok meg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mivel magyaráznátok meg lányok,hogy miért léptek félre? Mit éreztek akkor mikor más pasit kivántok meg mint a párotokat?

Figyelt kérdés
Mivel indokolnátok?

2021. febr. 9. 19:07
 1/7 anonim ***** válasza:
79%
Magyarázni (a saját lelkiismeretet megnyugtatására) lehet mindenfélével. Az ok az esetek 99%-ában mégis ugyanaz: "otthon" nem stimmel valami, érzelmileg ellaposodott, vagy éppen nem a megfelelő párt választotta magának és ezért van "hiányérzet". A maradék 1% a speciális eset (nyitott kapcsolat, nimfománia, önbizalomhiány amit újabb és újabb hódításokkal igyekszik kompenzálni stb.).
2021. febr. 9. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%

Hogy egy gyökér vagyok!


Fogalmam sincs! Eddig mindig egyszerre csak 1 férfi fért belel a szívembe és a testembe is.

2021. febr. 9. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Miért kellene megmagyaráznom?
2021. febr. 9. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

En nem vagyok lany, de szerintem a kapcsolatban kell keresni ilyenkor a problemat. Valakinek valami hianyzik, hiaba van homokba dugva a fej.


Ugyanazon okok szerintem, mint a masik oldalrol.


Udv, 31/F

2021. febr. 9. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Gyávaság.
2021. febr. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
73%

Hogy beindította a szexuális ösztöneimet úgy, ahogy a párom valamiért nem tudta? 🤷

Gyerekek, nem kell mindig mindenbe érzelmeket keverni. Az embernek is vannak tudatalatti megmozdulásai és, pszichológiai kifejezéssel élve, driverei, amik mozgatják. Ha tetszik, ha nem. És ha ez valakinek mentegetőzés-szagú, csak szólok, a magam részéről még sosem csaltam meg senkit. ;)

2021. febr. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
jó hogy mindenki ír, csak olyan nem, aki elkövette, vagyis tudna válaszolni a kérdésre - igazán.
2022. júl. 5. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!