Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan csajsziról aki 20 évesen egy kapcsolat után is szűz, mert elvileg nem bízott a pasiban?

Figyelt kérdés
Aggódnátok hogy veletek is baja lesz, és nem hagyja magát megdugni? A csaj az egyik haverom húga, elég dögös, de mesélt róla a haverom és így kicsit félek ráhajtani. Vélemény? 26f

2021. febr. 9. 19:27
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
95%

Szóval fogalmad sincs mi történt de már elítélted, hogy biztos prűd. :D

Ez az fiam.

2021. febr. 9. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Nem érdemes. Csak a gond van velük. Először húzd meg, utána menjen a kapcsolat.
2021. febr. 9. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Semmit nem gondolok, majd megbízik másban 🤷‍♂️
2021. febr. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Miért kéne bármit is gondolni?
2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha csak "hagyja magát megdugni"-t akarsz tőle és a csaj ráérez erre akkor könnyen lehet ugyanúgy jársz mint az exe... Ha tényleg vonzónak találod, tetszik neked nagyon akkor meg mit érdekel téged az exével mi volt vagy mi nem?
2021. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha valóban komoly szándék vezérel , akkor hajts rá nyugodtan !

Ellenkező esetben , keressél mást és ne rontsad el annak a lánynak a kedvét s életét !

2021. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

tiniként sokan nem szexelnek egy kapcsolatban. vagy talán a paliról gyorsan kiderült hogy egy görény.


lehet veled akar, lehet nem.


szvsz te jóval több lépéssel előrébb jársz, majd ha összejössz vele, beszéljetek erről.

2021. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
"A csaj pont attól tart, amit tenni szeretnék vele, hogy hajtsak rá?"
2021. febr. 9. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is több olyan kapcsolatom volt ,ahol nem feküdtem le a fiúkkal .Van amelyikben nem bíztam ,van amelyikukrol tudtam hogy csak ezt akarják és volt aki szimplán nem volt elég vonzó a számomra .Illetve eleinte nem tartottam magam késznek rá:)

Persze ha megtalálja a megfelelő partnert a lány akkor megteszi ,ennyi .Ha csak azért hajtanal rá hogy legyen szex akkor felejtsd el .Ha viszont tényleg ő érdekel és nem kizaragosan csak a teste ,akkor nyugodtan probalkozz be nála .És hidd el szerintem nem lesz megvonva toled a szex:)

Az exével meg ne foglalkozz ,az egy másik kapcsolat VOLT.Illetve ameddig nem tudod a teljes sztorit,ne itelkezz előre.

L

2021. febr. 9. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

10

Ha nem bíztál bennük, nem volt vonzó számodra, miért mentél bele kapcsolatba? Ez csak szerintem logikátlan?

2021. febr. 9. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!