Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok egy olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy olyan csajsziról aki 20 évesen egy kapcsolat után is szűz, mert elvileg nem bízott a pasiban?

Figyelt kérdés
Aggódnátok hogy veletek is baja lesz, és nem hagyja magát megdugni? A csaj az egyik haverom húga, elég dögös, de mesélt róla a haverom és így kicsit félek ráhajtani. Vélemény? 26f

2021. febr. 9. 19:27
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

11

Igazad van ez tényleg logikatlannak hangzik,de nem volt az .

A bizalom nálam idővel alakul ki és hát az esélyt megadtam a srácnak ,mert tényleg bejött,csak hát valahogy nem tudtam megbízni benne idő elteltével se .

A másik srácnak a vonzódás meg hát ....igazából vonzónak találtam ,de mikor testi kapcsolatra került a sor ,akkor nem éreztem azt a szikrát ,még csóknal se.Szoval valami mégse volt okés .

2021. febr. 9. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Az hogy van-e összhang, kémia, sokakkal csak az első pár randi után derül ki.

Vagy pl egy idő után elkezd furán viselkedni, erőszakos, betegesen féltékeny, megcsalt, hazudott...ezek a dolgok a kapcsolat bármely fázisában előjöhetnek.

2021. febr. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%
én azt gondolom,hogy értelmes-erkölcsös és teljesen pozitívnak tartom,hogy csak az igazival akarja elveszíteni.
2021. febr. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

"nem hagyja magát megdugni"


Hát, ha így beszélsz róla, jobban is teszi.

2021. febr. 9. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
100%
37 évesen 3 randi és egy covid és kijárási korlát miatt kényszerű ottalvás alkalmával sem csók, sem szex nem történt a sráccal. Reggel azt mondta prűd vagyok, ne ismerkedjünk tovább. Nem bántam, mert lehet sose jött volna el az az érzés, hogy akarjam ezeket vele. És milyen jól tettem, hogy nem feküdtem le vele.
2021. febr. 9. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!