Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz ha valaki sokáig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz ha valaki sokáig tartogatja a nagy wc-zést addig stimulálhatja a prosztatát míg elélvez?

Figyelt kérdés

2021. febr. 9. 20:46
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

nem feltétlen logikus magyarázat de a nevében is benne van hogy ejakuláció mint elélvezés


ejakuláció= ejj a kuláció

és beindítja

2021. febr. 9. 20:48
 2/14 anonim ***** válasza:
92%
Ülj le, egyes 🤷‍♂️
2021. febr. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%
Nem, elotte osszeszarod magad.
2021. febr. 9. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
94%
Hát ha neked élveztet okoz hogy becsokizol a gatyádba 😅 Akinek gyenge a gyomra ne olvassa tovább... a végbélben lévő széklet nem a végbélfalra és annak túloldalán a prosztatára fejt ki nyomást hanem az ánuszra, mert kifele "igyekszik" nem oldalra. Hamarabb becsokizol mintsem olyan nyomást tudna kifejteni amit a prosztatáddal is érezni tudsz.
2021. febr. 9. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam úgy masztizni amikor már kellene menni wc-re. Valóban ad egy kis enyhe feszítő érzést a prosztata felé is, ami nagyon jól esik, de ahhoz nagyon kevés hogy csak ettől el tudjak élvezni.
2021. febr. 9. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
81%
A prosztatát sokkal egyszerűbben 'kényeztetned', ha megfeszül a húgyhólyagot. Sokkal nagyobbat lövök, miután megittam 2 liter vizet és vártam egy órát.
2021. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Hatos vagyok, úgy fogalmaztam meg az első mondatot, mint a Google fordító. Remélem azért érthető. :D
2021. febr. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%
Akik hitetlenkednek, előbb nézzenek meg egy anatómiai ábrát a vastagbélről és a végbélről. A végbél egy éles kanyarral csatlakozik a vastagbélhez, aminek a következtében a széklet bizony, hogy nyomást fejt ki a prosztatára, amikor ürül. Sok férfi tapasztalja, hogy nagyvécézés közben-után egy-két csepp prosztatatváladék is ürül. Az viszont tényleg valószínűtlen, hogy ebből elélvezés legyen. A pangó prosztata egyébként káros, talán ezért maradt fenn ez a hasznos mechanizmus. A szilárd széklet ebből a szempontból hatásosabb.
2021. febr. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
Lehetséges.
2021. febr. 10. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
27%
Lehetséges, hogy vannak, akinek ez műxik, de több kárt csinál, mint hasznot. A pangó bélsárból annyi toxin kerül vissza a véráramba, ami messze nincs arányban egy percnyi élvezettel.
2021. febr. 10. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!